Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi A4 2. 0 TDI Sline 2005...

Realsteel kérdése:

Audi A4 2. 0 TDI Sline 2005 vélemények?

Figyelt kérdés

140 lóerős,6 fok.seb váltó, 160 ezer km,szervizkönyv,tolatóradar,klima stb.

Megéri megvenni?



#Audi A4 2.0tdi #Audi A4 2005
2015. júl. 13. 16:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha tényleg 160 000 van benne és neked tetszik, jó állapotú akkor megéri megvenni.
2015. júl. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Meg kérdés mennyi az annyi. :D Mármint az ára.
2015. júl. 14. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Az ára az elég csekély 3200€!Tudni kell hogy Németországi,be akarom hozni.

Trélerrel vagy inkább saját lábán?Sárga rendszámmal be lehet hozni vagy piros kell?

2015. júl. 14. 08:37
 4/8 anonim ***** válasza:
6000-nél kezdődnek a single frame nagymaszkos Audik. 3000-ért B6 is ritka amit 2000-2005ig gyártottak. A jó B5-ök mennek ebbe az árba. Linkeld a hirdetést aztán okosabbak leszünk.
2015. júl. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Levette az Autoscoutt ról,de a mobilén rajtamaradt,már holnap megyek érte ha minden, ok.

[link]

2015. júl. 14. 23:44
 6/8 anonim ***** válasza:
Majd ird meg mi volt, mert a duplajaert kezdodnek a normalis allapotuak.
2015. júl. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Egy JÓ NAGY CSALÁS!!!

Az utolsó pillanatig csak kérte a bizonyitékot hogy én iztosan ott leeszek e megbeszélt találkán!A western unioban,kellett volna átutalni 3000 eurot Münchembe,a saját vagy a családtagom nevére,és szépen elküldeni neki a nyomtatványt!Ezzel kellett volna bizonyitanom hogy ott leszek,mert ő sem akar felesleges levezetni 1000 km mint én!Persze az utolsó pillanatig nem tudtam vele felvenni a kapcsolatot telefonon!Már betettem a pénz a Western unionba és Hála Istennek az utolsó pillanatban ugyan ilyen autó csalással figyelmeztetett engem!Szóval pénz viszza azonnal!És az egész lefújva! Mire odaértem volna münchembe se a pénzem se az autó nem lett volna!Plusz érdekesség ,megirtam neki hogy ennyi ha utalás nélkül nem jön el nem kell az autó!És láss csodát a mobile.de 1 órára rá feltettek egy tök ugyan ilyet csak kombiban,jobb km állás,fiatalabb !És 3000 euro! Ráirtam mert a telefont nem vette fel!És aztán kaptam választ!Elolvastam és magamban gondoltam hogy hogy lehet valaki egy ekkor luzer!

Ugyan az a város,ugyan az a történet,csak most más helyen van autó németország ban! Ugyan úgy 25 éves csajnak van beállitva és az egész kamu,majdnem odaveszett 1 millió forintom! De amúgy ő küldöt bizonylatot a western unioból,hiteles dátummal és pecséttel 3000 euro csak az volt az érdekes hogy be volt karikázva a kódja!

Szóval ennyi ! Feljelentést akarok tenni ,valaki tud nekem segiteni? Nem akarom hogy valakit tényleg be húzzon!

Köszönöm!

2015. júl. 17. 11:41
 8/8 anonim ***** válasza:

Látod-látod, ezért volt fél áron.

Nem kell meglepődnöd, olyan csalások vannak a világba, hogy hajmeresztő! Ez csak csepp a tengerben.

2015. júl. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!