Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vezethetek motort az erdőben...

Botond48 kérdése:

Vezethetek motort az erdőben papírok és jogosítvány nélkül?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy motorozhatok e az erdőben úgy hogy se jogosítványom se papírom nincsen a quadról? 17 éves vagyok és szeretnék egy quadot venni, de ha kell jogsi vagy papírozás a quadra akkor nem akarok venni... na meg a quadot valahogyan az erdőig is el kell hogy jutasam és az is 2 km odáig tolnom kell a quadot, mert utánfutó nincsen amire fel lehetne rakni, közúton pedig nem lehet quadot vezetni, csak ha van jogosítvány papírja a quadnak meg más egyébb dolgokat is ahoz el kell végezni azt tudom, de ha tolom a quadot az erdőig akkor az erdőben már papírok és jogsi nélkül vezethetem?

2015. júl. 14. 23:40
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

A 8. válaszoló idióta...

Ez nem Amerika, hogy lelőhessek valakit az udvaromban csak azért,mert le akarja szedni a paprikámat. Ugyanígy egy vadász nem lőhet le téged soha,bármilyen körülmények között sem.. Akkor ha az erdő egy magántulajdon,nem közút,akkor azt már a tulajjal eltudod intézni,hogy feljelent-e vagy sem.Az pedig amit a 8. írt,hogy szabadon lehet menni,bármivel jogsi nélkül,az egy hülyeség,mivel valakinek vállalni kell a felelősséget ha bármi ott történik,pl elütnek kutyasétáltatás közben.Az pedig,hogy a rendőrnek nincs hatóköre ismét marhaság,mivel a saját házam/portám is magánterület,mégsem ölhetek itt meg valakit. Azzal jársz a legjobban,ha egy ismerőst megkérdezel akinek van földje,ilyenkor már úgysincs termés rajta,hogy motorozhatsz-e ott.

2015. aug. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!