Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti is dühösek vagytok, hogy...

Ti is dühösek vagytok, hogy ilyen hülyéknek van pénzük ilyen méregdrága vadiúj luxusautókra?

Figyelt kérdés

[link]


És persze egy ilyen új VW Touareg-hez micsoda kertes családi ház is tartozhat, meg még mi minden. Bele se merek gondolni...


Rakásszor látok hülyéket, bénákat tök drága új autóval és tiszta ideg vagyok, hogy ilyeneknek van pénze ilyen kocsikra, akik ennyire idióták. Mi a francból van pénzük ennyi ésszel ilyen kocsira.


Én meg aki 2 óra alvással ment ugyancsak Horvátba nyaralni, bár iszonyat álmosan, de végig kitartottam és még csak nem is hibáztam, teljesítettem a távot. Igaz én csóróként egy akkor 12 éves fossal... Ennek meg megadatik a vadiúj és drága autó és azt mondják a hírekben, hogy elalszik... Ha már annyira nem bírja, állt volna meg pihenni inkább a családjával...



2015. júl. 17. 14:44
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
96%

Én az ilyenekre vagyok dühös. Nem mindegy neked milyen autó, s miből telik neki rá? A zebra, a lámpa, az út előtted más színű Trabant és Volvo esetén? Nem. Akkor mit dühöngsz.

A Tuareget emlegeted. Volt főnökömnek egészen kicsi cége van, s akkor volt neki ilyen, amikor kijött. Most Saab-bal jár. Nekem elérhetetlen, de nem olyan nagyon-nagyon luxus kocsik ezek.

2015. júl. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Én azokra vagyok dühös, aki azzal foglalkozik, hogy más mit vesz a pénzéből.
2015. júl. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
95%
Minek irigykedsz? Megtehetik. Az, hogy miben döglik meg, az meg legyen az Ő baja.
2015. júl. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
78%

Azert hulye mert elaludt?


Na teged sem az eszedert szerethetnek. Hogy te 2 ora alvas utan mentel Horvatorszagba nyaralni es megsem aludtal el az nem azert van mert nagyon okos vagy hanem azert mert szerencses.

2015. júl. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Csak több eszem van. Megittam egy jó nagy bögre kávét, de ha éreztem volna, hogy nem megy, felkészítettem mindenkit, hogy lehet pihennem kell. Semmiképp nem fordulhatna velem elő ilyen. Tehát sokkal több eszem van, mint ennek a csávónak, mégis elérhetetlen számomra egy ilyen autó. Ez rohadtul nem igazságos.


Amúgy meg bizony más az út színe meg anyaga meg minden egy ilyen autóból az útnak.... Mert ezeknek olyan fénye van, sokkal világosabb tőle az út éjjel és olyan futóműve meg mindene, hogy teljesen más ilyenekkel közlekedni, mint átlag autóval. Össze sem lehet hasonlítani ezeket egy olcsó autóval.

2015. júl. 17. 15:22
 6/27 anonim ***** válasza:
tipikus magyar mentalitás T.a kivételnek.akiből kevés van.holnap az lesz a bajod ,hogy x,y mitől tud nagyobbat fingani mint te? ami történt sajnos nem lehet meg nem történté tenni.a legnagyobb bajod ,miből ilyen autó?
2015. júl. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 petizacc ***** válasza:
50%
Akkor most vállveregetés az óhajod vagy csak szimplán irigykedsz, hogy másnak jobban megy?
2015. júl. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
31%
Kit érdekel, VW rossz autók gyárt, nem véletlen darabolják őket fel. Amúgy nem védte meg a drága autó.
2015. júl. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

Amúgy meg bizony más az út színe meg anyaga meg minden egy ilyen autóból az útnak - Te teljesen félreértettél.

Én a te helyzetedre utaltam, hogy neked nem lesz rosszabb/jobb az életed attól, hogy előtted milyen drága kocsival mennek.

Ha ez az ember Trabiban alszik el, akkor mi van? Neked jobb lesz valami?

2015. júl. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
A VW elképesztő jó kocsikat csinál. Azok csinálják az Audit, Skodát, Bentley-t, Bugattit, Porsche-t, Lamborghini-t, stb. Azok is mind rosszak? Ebben az autóban pedig 3-ból az a 2 halt meg, aki nem használta a biztonsági övet. A sofőr túlélte, ha életveszélyes sérülésekkel is. De túlélte a 30 milliós kocsiban. Lehet mindhárman túlélik ha bevannak kötve. Nézzétek meg mennyire rommá tört a kamion. Még ki is gyulladt. Elképesztő erő van az ilyen autókban. Átlagos autótól a kamionnak max a lökhárítója szokott megrepedni.
2015. júl. 17. 15:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!