Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen motorokban van AM6-os...

Milyen motorokban van AM6-os blokk? Enduró vagy Supermoto érdekelne olyan 150-200 ezer forint körül. Nem a méregdrága Aprilia és Yamaha a célom, mert láttam, hogy a Rieju vagy Generic is ezt a blokkot használja. Milyen motort javasoltok?

Figyelt kérdés
Én a Derbi Senda-val szemezek illetve olcsó Yamaha Dt.
2013. máj. 8. 17:13
 1/4 anonim ***** válasza:
sherco,beta,gasgas, ezekben is az van úgy tudom de a legtöbb 2t 50cm3 motorba ezt teszik bele
2013. máj. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

aprilia mx/rx 50 a régebbi szériából, 200k körül lehet már kapni normális állapotút, és ezek minőségileg vannak összeszerelve, és sokáig kitartanak ha ez előző gazdi nem nyűtte el.

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


ezek mindegyike jó választás

2013. máj. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Beta-ról és GasGas-ról mit lehet tudni? Mebizhatóak?Egyébként köszönöm a válaszokat:) Ezt a kettőt nem ismerem.
2013. máj. 8. 19:53
 4/4 Berci20 válasza:
Szia ajánlanám neked a Sherco HRD-t!
2013. máj. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!