Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simsonba rakhatok kerékpárlámp...

Simsonba rakhatok kerékpárlámpát a hátsó helyzetjelző mellé?

Figyelt kérdés

Most vettem egy simsont, a hátsó helyzetjelző nagyon gyengén világít, viszont a féklámpa jó. Gondolom a kábellel van valami, hétfőn lesz újrahúzva. Viszont addig szeretnék a mögöttünk lévő kis utcában gyakorolni vele (friss B jogsi, sose vezettem motort). Gondoltam addig úgy oldom meg, hogy bicikli lámpát rakok hátra az izzó mellé. Ez úgy mennyire legál? Vagy inkább csak világítson gyengén vagy bírjam ki hétfőig? :)

Illetve ha még se ez a baja, jól tudom, hogy a féklámpa nem kötelező? Átkötném valahogy a kettőt.

Tuti nagyon hülyén hangzik a kérdés, de marhára nem értek hozzá. :)


2015. júl. 18. 21:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem (akkora) diktatúrában élunk mint a szociban. Nem kell itt minden hulyeségre engedély. Csináld, foleg ha egyértelmuen úgy gondolod, hogy csak javítassz a dolgon.
2015. júl. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt nem ajánlom hogy a féklámpára kösd át, mert a 21 watt egyértelműen erősebb az 5-nél és megtévesztő lehet. A több helyzetjelző nem lehet gond, csak nagyjából egyezzen a fényerejük, a fentebb leírtak miatt.
2015. júl. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor ma megyek gyakorolni. :)
2015. júl. 19. 07:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!