Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tudnátok nekem könnyű, nyitott...

Tudnátok nekem könnyű, nyitott bukósisakot ajánlani?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Férjemnek egy David Helmet, nyitott sisakja van, M-es méretben, de nekem olyan súlyos, hogy szinte elhúzza a fejemet. Egy egyszerű, könnyű kis bukósisakot szeretnék, kicsi, női robogóhoz. Fejvédő vajon nem elegendő, mindenképp E jeles bukósisak kell 50 ccm-s robogóhoz is?

Köszi a válaszokat.


2015. júl. 19. 14:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem elég a fejvédő. KRESZ szerint becsatolt bukósisak kell, kivéve ha zárt utastere nincsen (akkor viszont az öv kötelező).

VISZONT!!! a nyitott bukósisakot nem ajánlom, egy elég jelentéktelen összeget lehet a fogorvosnál otthagyni egy esés után! Tudod mi marad az álladból ha eset? Nem akarnám részletezni!

Vegyél egy Nox N956 (felnyitható) sisakot, bruttó 20k körül van és kb 1,5kg.

2015. júl. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 lupara ***** válasza:
Könnyű nyitott sisak,felhajtható plexivel robogózáshoz elegendők.E-jelesek már megfelelnek a minőségi előirásoknak,ez alá saját érdekedben ne menjél.Jól tartson,könnyen le és felvehető legyen,pleximechanika finoman működjön.Könnyen csatolható,kis súlyú,mosható bélésű,kényelmes,és nem feltétlen csúcskategóriásnak mondott legyen.Motorosboltok árulnak igen könnyű divatos fejvédőket.Kevés védelmet nyújtanak nagyobb szabadság mellett,nem javaslom megvételüket.
2015. júl. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!