Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Magas ember, kicsi kocsi?

Magas ember, kicsi kocsi?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Akarom venni az első autómat. Annyi a baj hogy 1.84 vagyok s nincs pénzem autóra. Én egy Opel Corsa C-re gondoltam, s gondoltam hogy nem férek bele.


Milyen autókat tudtok ajánlani amibe beleférjek, négyajtós, és olcsó fenntartású?



2015. júl. 22. 13:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Vicces szerintem. De nem az a lényeg. Ha tetszik, vedd meg, az a lényeg, hogy a-b-be juss el, bár lehet, hogy elég vén vagyok, azért gondolom így, bár elég vicces lenne. Azért 1.84 sem olyan magas lássuk be, kedves kérdező.
2015. júl. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A 189 centimmel elfértem haverom C Corsajaban, ahogy 3 ajtós Swiftben is. Igaz a mögöttem ülő... :D
2015. júl. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Bele kell ülni az autóba, és ki kell próbálni..

A 184 centi nem egy extrém magasság, de önmagában a centi nem is jelent sokat.

Ha elég lazák az ízületeid, bele tudod hajtogatni magadat meglepően szűk helyre, ha viszont kényelmetlennek érzed a Corsát, mást kell nézned...

Az autónál van jelentősége annak, hogy milyen beállítási lehetőségeket kínál, mennyire lehet hátra tolni az ülést, ülésmagasságot lehet-e állítani.


Suzuki Wagon R+ ?

Suzuki Ignis?

2015. júl. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én 192 centivel vezetek bármilyen kisautót is.

Annyi hogy teljesen hátratolom az ülést (alapból igy szeretek vezetni), és akkor startból már 3 személyes az autó. Illetve van olyan autó, ahol nem lehet eléggé leengedni az ülést, és a fejem rendesen éri a plafont, na az kényelmetlen. De a Corsa nem ilyen, szóval megveheted.

2015. júl. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak nagyon szarul néz ki hogy egy nagy ember kicsi kocsiban
2015. júl. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!