Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek jo motor?

Szerintetek jo motor?

Figyelt kérdés

Van egy xboxom ami 250gb slim fleshelt és egy telefonom ami Huawei honor 3c és elcserélném egy aprilia etx 125 motorra.

Szerintetek megéri elcserélni?



2015. júl. 24. 00:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Pofon egyszerű. Nézd meg, hogy mennyiért lehet eladni az xbox-odat és nézd meg, hogy mennyiért lehet eladni a telefont. Aztán nézd meg, hogy mennyibe kerül használtan ez a motor az évjárathoz passzolva és hasonlítsd össze, hogy nyersz rajta, vagy veszítesz.
2015. júl. 24. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Tomcatters ***** válasza:
Haaat a telód most újonan 47.000 ft akkor használtan mondjuk 30.000 a xboxod(azokhoz nem értek) sztem olyan 60.000 kb... akkor oszesen a tied 90.000 az aprilia etx 125 durvan használtan 100.000-120.000 kb .. én elcserélném a helyedbe,de csak azért, mert xbox 360 ból kinőttem ,nem tudok mit kezdeni egy konzollal márXD. Telefon az ok az jo ha van normális.. Ez csak az én véleményem .. Meg ha elmesz motorozni azért az aprilia etx 125 jobb grafikaja van mint ha xbox 360-on motoroznál XDD
2015. júl. 24. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Neem. Az ápriliával nem lehet telefonálni, és nem játék!
2015. júl. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha rendben van a motor akkor cseréld el!
2015. júl. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!