Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mivel tudom használni az...

Mivel tudom használni az autóban lévő gyári AUX bemenetet?

Figyelt kérdés
A kocsimban van gyárilag AUX bemenet. A kérdésem az lenne, hogy milyen eszközt tudok rákötni, illetve azt hogyan tudom használni (pl. tudom e a gyári rádióról vezérelni stb.)?

2015. júl. 29. 10:03
1 2
 1/11 Tomcatters ***** válasza:
Szerzel egy AUX kabelt azt racsatlakoztatod masik felere meg amin van 3.5mm jack csatlakozo radugod es pl telodon levo zeneket hallgathatod az autod hangszorojan aux kabelbol van
2015. júl. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Tomcatters ***** válasza:
Több fajta is akart lenni :)
2015. júl. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Bármit rá tudsz dugni, aminek jack aljzata van. Telefon, mp3-lejátszó, stb...

Annyit tud, hogy az autó hangszóróit használod. De vezérleni az autón keresztül legfeljebb a hangerőt tudod.

2015. júl. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Érdemes olyan AUX kábelt venni, ami ilyen spirálos kábelezésű, nem csak sima egyenes, mert nekem például amíg nem olyan volt félévente cserélni kellett. Nem egy nagy összeg, de bosszantó, és nem volt kedvem ezzel foglalkozni.


Azt mondjuk nagyon sajnálom, hogy nem vezérelhető a fejegységről, mert magán a telefonon zenét váltani vezetés közben életveszély. Most már inkább SD kártyára pakolom a zenéket, és sokkal kényesebb, ráadásul minőségibb a hangzás.

2015. júl. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
*sokkal kényelmesebb
2015. júl. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigieket!

Vezérelni semmilyen formában nem lehet a gyári rádióról? Ahogy az fentebb írva van, életveszélyes és kényelmetlen.

Melyik a legjobb alternatíva, ha állandóan csak a kocsi AUX bemenetén lenne használva és máshol nem?

2015. júl. 29. 12:09
 7/11 Tomcatters ***** válasza:
Nem sima aux kabelt veszel hanem bluetoothosat bekapcsolod telodon a bluetoothot az auxkabelen is van egy .. van hozza egy taviranyito ontapados amivel lehet hangotadni start/stop es lehet lepkedni a zenek kozt .. celszeru ha van hely a kormanyra feltapasztani :)
2015. júl. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy butaságot kérdezek, de pl. egy USB pendrive-ot nem lehet rákötni direkt az AUX bemenetre és vezérelni?
2015. júl. 29. 13:17
 9/11 Tomcatters ***** válasza:
Bar mit rakothetsz a megfelelo csatlakozoval.. nekem nincs ilyenem,de egyik ismerosomnek van :) plusz magaba a taviranyitoba a bluetoothosba tud tenni 16 gb micro sd kartyat is :) ez valami ebay s cucc neki :)
2015. júl. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Tomcatters ***** válasza:
Siman nem csak bluetoothossal mert valamivel vezerelni is kell pendrivet nemtudod semmivel ellenben a mobil vagy mp/mp4 lejatszo ,ha olyan bluetoothos auxot veszel arra rakotheted a pendrivedet :)
2015. júl. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!