Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Létezik hogy leállítás után...

Létezik hogy leállítás után besült a motor?

Figyelt kérdés
Olyan problèmával fordulok hozzátok, hogy van egy Yamaha Tzr 70 motorom. Tegnap elmentem vele a-ból b-be, leállítás előtt teljesen normálisan járt a motor. Kicsit kèsőbb amikor indulni szerettem volna az önindító kattant egyet ès nem indul be. Próbáltam betolni, de a kerèk csak csúszik ès nem ugrik be a motor, az önindító csak kattan egyet. Kèrdèsem az lenne hogy van-e valami tipp hogy mi lehet?
2015. júl. 29. 22:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Magyarul a főtengelyt lehetetlen elfordítani?


Besülni nem igen tud leállítás után, ellenben sok egyéb gond is elhet amitől beállhat a főtengely.

Ezt láthatatlanban nehéz megmondani, elég egy törött dugattyúgyűrű ami épp leállítás után szorult úgy be, vagy épp egy fogaskeréken egy törött fog ami beszorul, rengeteg minden.

2015. júl. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem fordul át,kis játèk után (előre-hátra himba sebessègbe) kb egy felet fordít az önindító. Tudom hogy sok minden lehet,ès szètszedès után lehet megmondani csak. Remènykedtem hogy van valami tipp,hogy merre induljak el. Nem èrtem mi törtènt,mert teljesen normális hangja volt leállítás előtt,a víz 80 fokos volt.
2015. júl. 30. 06:36
 3/5 anonim ***** válasza:

az egyes jól látja, de azért nem kell mindjárt a szívedhez kapnod...bármi előfordulhat, nem csak kimondottan a hengerben..

a főtengelyen lévő bármi, ami az önindítóval kapcsolatban van, az szétakadhatott, vagy akármi..burkolatot mindenképp le kell kapni..hátha kiesik egy törött rugódarab.

2015. júl. 30. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem az jutott eszembe, hogy túlmelegedett, és azért nem indult, de mondod hogy a viz 80 fokos volt (lehet rossz az óra?)

Most sem indul?

2015. júl. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget.

Mai nap szétszedte szerelő.

A kipufogóban közel fél liter benzin, a tűgörgős csapágyból darabkák hiányoznak, a hajtókar elhajlott. A főtengely és társai benzinben állnak! Fogalmam nincs mi lesz a sorsa. Pillanatnyilag próbálom kideríteni, hogy az eladót terheli e felelősége, mivel nincs 2hete hogyvvettem.

2015. aug. 1. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!