Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik megyébe olcsóbbak a...

Melyik megyébe olcsóbbak a használt autók?

Figyelt kérdés

Szeretnék autót venni. Opel Astra G-re gondoltam.

Melyik megyébe tudok olcsóbban kifogni jó állapotút ?

Tudom hogy ez sok mindentől függ, de sokszor hallottam már hogy némelyik megyébe ugyanolyan állapotú olcsóbb mint egy másik megyében. Tényleg van különbség ?



2015. aug. 2. 09:34
 1/4 szántóvető ***** válasza:
általánosságban elmondható hogy az osztrák határ mentén olcsóbbak az autók,a keleti rész felé haladva drágulnak.
2015. aug. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Maximum olyan vételt tudsz kifogni magán személytől ahol hirtelen megvannak szorulva és sürgősen kell a pénz és ezrét viszik le az autó árát.


Én 650 ezerért vettem G astrát elég jó állapotban és ige csak fel van szerelve a gép, csodálkoztam is hogy ez ilyen szép és jó. Persze én Esztergomba vettem, és mondta nekem az eladó ember aki tehetős volt mert H Astrája volt már a feleségének meg ott volt a másik Sedan kivitelű G astra. A lányának a kombi G astra amit án vettem meg nem kellett mert elég elkényeztetett kislány és neki csak is kizárólag kicsi és csajos autó kellett. Én akkor meg is vettem a G astrát aztán jó vétel volt 2 hónapig, utána egyből kellet új önindító, hátsó fékeket teljesen fel kellett újítani javarészt cseréből volt megoldható, amire sajnos sok ráment, és persze egy lakatos haveromnak is volt dolga az alvázzal ami sok helyen volt már rozsdás de csak egy helyen volt kilyukadva. Meg pár apróbb elektronikai bogara is volt a világítással kapcsolatban azt én hoztam helyre.

2015. aug. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2-es, az nem is olyan sok hiba, szerencsésen megúsztad :)
2015. aug. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bayern megyében.
2015. aug. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!