Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a teendő ebben az esetben...

Mi a teendő ebben az esetben az autósiskolában?

Figyelt kérdés

Ha az autósiskolában 2013 tavaszán elkezdtem a B kategóriás jogosítványt, végigjártam a szóbeli órákat + elsősegély szóbeli, orvosi alkalmassági, és le is vizsgáztam KRESZ-ből, de utána nem folytattam, és nem kértem gyakorlati óra egyeztetést és oktatót, viszont most szeretném folytatni akkor mi a teendő?


Be kell mennem, megmondani hogy szeretném folytatni, és kérni előszöris újból időpontot KRESZ-vizsgára, majd ha teljesítettem akkor bemenni és kérni gyakorlati órát?

Ezt így lehet?


Vagy ha nem fejeztem be, akkor teljesen újból kell kezdenem az egészet, végig ülnöm az elméleti órákat(esetleg minden összeget újból fizetnem)?


2015. aug. 3. 02:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
de, nyilván kell új orvosi, hiszen azóta sokminden történhetett, pl szemüveget kaptál, krónikus betegséged lett, stb.
2015. aug. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Sajnos az orvosi is elveszett.Minden veszik ilyenkor most kérdeztem meg én is.Kivéve a vöröskeresztes vizsga, az érvényét nem veszíti el.Kb. most az elmélet kerülne 39 ezer forintba plussz erre jönne még az egészségügyi úgy 15 ezer ft.
2015. aug. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, hogy interneten is kérheted már az elméleti órákat nem kell végigülni.
2015. aug. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Az orvosi alkalmassági papírt 10 évre adják, szerintem az nem úszott el.
2015. aug. 5. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!