Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mik a tipikus Opel betegségei?

Mik a tipikus Opel betegségei?

Figyelt kérdés
Egy Corsa-t szerenék venni és kicsit tartók attól hogy gyakran kell javítani.

2015. aug. 3. 14:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Melyik Corsa? Nagyon nem mindegy, hogy A vagy D
2015. aug. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Jaj, elfelejtettem említeni.


A C Corsát szeretném .D

2015. aug. 3. 14:13
 3/5 anonim ***** válasza:

nálam elég sok előjött, szerencsére nem egyszerre, de egyik sem volt nagy tétel, viszonylag könnyen orvosolhatóak voltak


kormánymű szétrohadt, gyárilag rossz a gumiharang, elmozdul, megeszi a rozsda (25plusz munkadíj, azóta tökéletes)


fényszóró foglalt beleolvad a búrába (1500 forint, az újabb típus amivel nincs gond)


váltókulissza elkopik (lehet kapni felújító készletet, időben cserélve olcsón meg lehet úszni)


távirányító mikrokapcsolója meghal (5 forintos mikrokapcsolót ráforrasztasz a chipre, és meg van oldva a probléma)


egr szelep meghal (35ezer volt, de ez szerintem a legtöbb autónál előjön

2015. aug. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

illetve eszik az olajat, motortól függetlenül, ezzel nem nagyon tudtam mit kezdeni, ez van


nekem még sikerült beáztatni az autót, sokszor parkolok fák alatt, és a levelek eltömítették az esővíz elvezetőt, mivel a lehető legidétlenebb helyen vannak


erre a szerelő 200 forintból csinált védelmet, azóta nincs ilyen gondom

2015. aug. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Váltóprobléma itt is előjött (100E km előtt!), olajfogyasztás opeleknél természetes, egyes modellekhez a 7-8dl/1000km teljesen megszokott.

Én a 1.0-as 3 hengeres motort nem ajánlom, nem a megbizhatósága miatt, hanem azért mert hányadék hangja van, kattog mint egy dizel és rázza a kis 930kg-os bódét mint egy 4 hengeres motor ami 3 hengerezik. Bár 5-6 literrel eljár.

2015. aug. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!