Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Valaki segítsen hogy egy...

Valaki segítsen hogy egy 50cm3-as Jawa Mustangot mennyiért fúrnak meg gyűrűznek? És ezek egyébként mit jelentenek, hogy fúrás vagy gyűrűzés? Ne haragudjatok, de kezdő motoros vagyok és nem tudom mit jelentenek.

Figyelt kérdés
2015. aug. 3. 18:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Elismerem, hogy sokszor egyszerűbb a blokkkivétel, a robogóimat, főleg a fekvőhengereseket én is úgy szereltem, annak idején. Nekem végig a mustang lebegett a szemem előtt, amihez nagyon hasonlóm, nevezetesen egy idealom van. Nézd meg a blokkját, nehezen lehetne elérhetőbb és jobban hozzaférhető helyre tenni, a hengert. Nyilván egy agyoncsomagolt, vizes, befecskendezős robogót nem kezd el az ember a saját kerekén állva szerelni.
2015. aug. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Jézus Mária

Lupi00

Itt a kérdés jawa mustangról szólt. Mi a francért hozod fel az újabb robeszokat?

Mustangnál még a hengert sem kell letakarni esetlegesen beeső tárgyak kerülése ellen mert vízszintes elrendezésű a henger

Amúgy egyetértek 9#-el Lehúzás szaga van....

2015. aug. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!