Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik ideális autó egy...

Melyik ideális autó egy egyetemistának?

Figyelt kérdés
Legyen olcsó, megbizható és olcsó fenntartásu benzines motor.

2015. aug. 5. 11:04
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Mennyire olcsó? Mennyit szánsz rá? Ennyi info alapján, hogy legyen olcsó, megbizható, olcsó fenntartású, meg benzines, mindenki a Suzuki Swift-et fogja ajánlani, de az egy guruló koporsó, annyira gyenge a kasztnija, hogy az már botrány kategória, úgyhogy azt semmiképp nem ajánlom.
2015. aug. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1500 Euró körül. 2000 -utáni autó kellene.
2015. aug. 5. 11:47
 3/8 SándorÚr ***** válasza:
0%

BMW, kicsit drága a fenntartása, de az azért jó mert tapadni fognak rád a csajok, ha csaj vagy akkor is...

mondjuk egy E46-os, a Cobra 11-ben is olyannal üldözték a bűnt.

2015. aug. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát a BMW minden csak nem olcsó fenntartású az biztos. :D


Ám ha euroban érdeklősz, akkor nyilván külföldről lesz, ott van sok jó állapotú E46, mert a külföldieknek jobban van pénze szervizre. Fiatalnak szerintem is inkább ilyesmi való, amit szeret, ami tetszik neki, nem csak használati tárgy, hanem élvezet vele közlekedni. Ha jót kifogsz külföldön, az megbízható is lesz. Mellesleg nem tudom ki hogy van vele, de szerintem az E46 a mai napig a legszebb 3-as BMW.


Mondjuk én inkább ehhez még gyűjtenék egy kicsit.

2015. aug. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Opel Astra, Vectra.
2015. aug. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Egyetemistának? Kicsi, német, megbízható.

pl: [link]

2015. aug. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tedd fel Totalcaron a kérdést, itt normális válasz ritkán vban.
2015. aug. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Volkswagen polo IV 1.4

vagy Opel Corsa

Suzuki Swift is bőven jó, és ne azzal foglalkozz milyen a kasztnija, a halálos autóbalesetek nagy része mégsem Suzukiban van, tehát erről ennyit. Inkább egy kis Suzuki azzal egyébként se mész gyorsan mint egy nagy erős autó amivel tolja neki és akkor van a baj. Egy Swiftel legalább jobban figyel.

2016. aug. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!