Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek megéri ez az autó?

Szerintetek megéri ez az autó?

Figyelt kérdés
[link]

2015. aug. 6. 12:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
2015. aug. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
Leírás és képek alapján jól néz ki, a motorháztető alatti állapotra azt mondanám, hogy túl tiszta... Vigyél valami autószerelő ismerőst, akár pénzért is, mert 800-ért ez ajándék, ha nincs baja, márpedig valami mindig van sztm. Egy lengéscsillapító, egy aksi, egy váltó vagy akármi. Mindig kell valamit rajta csinálni, hirtelenjében.
2015. aug. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Még sokszor megkérdezed?


Se neked se a csemetédnek nem éri meg. Vagy inkább te árulod?

2015. aug. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Tuti reklám.
2015. aug. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Szerintem tutti, hogy apa írta, amit az elsö linkelt. Nekem nacyon tetszik az autó. És igen, általános iskola 6. osztálya óta minden pénzem bankszámlán gyüjtöm. Diákmunka, zsebpénz (elég sokat kapok), ballagás, konfirmálás, szülinap, névnap. Igazából mindenképp superb-et szeretnék. Már milor elkezdtem gyüjteni, akkor tudtam, hogy az álmom egy fekete superb :) anya szerint megérdemelném és szerinte ez pont jó lenne nekem. Apa szeribt az a kifogásolható, hogy sokat futott. Nem tudom, mi tévö legyek. Hétköznap városban használnám, hétvégén meg inkább nagyszülökhöz mennék vele (60 km).
2015. aug. 6. 13:29
 6/16 A kérdező kommentje:
Szüleim szerint megbízható vagyok és szerintük normálisan vezetek. Eddig az anya octaviajat meg az apa fabiajat vezetgettem, azzal nem volt semmi gond.
2015. aug. 6. 13:31
 7/16 A kérdező kommentje:
Ja és kapok annyi zsebpénzt, hogy simán eltankolgatok bele. Meg olajcsere, karbantartás, ilyesmik.
2015. aug. 6. 13:40
 8/16 anonim ***** válasza:
Még gyűjtsél hozzá, és vegyél inkább egy másik superb-t. Ha ennyi az össz pénzed amennyi a vételár, akkor ne vedd meg. Nem marad pénzed az esetleges hibákat kijavítani.
2015. aug. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Linkeltek olyan superbet, ami szerintetek megbízható? Nem baj, ha kicsit drágább :) de azért ne méregdrága :) elöre is köszönöm :)
2015. aug. 6. 13:46
 10/16 anonim ***** válasza:
35%

Szóval apuék ennyire tolnak hogy egy ilyen kocsit fenn tudnál tartani városi tötymörgésben üzemanyaggal, biztosítással, karbantartással? Ha 60-70.000es zsebpénzed van akkor nem spóroltál túl sokat...

Másfelől nagy megbízhatóságra és érettségre vall, hogy a lista első, legolcsóbb kocsiját akarod megvenni. 1,4 millió alatt szerintem felejtős a SuperB. Másfelől ennek a kocsinak a városi araszolás lesz a halála. A parkolási és közeledési nehézségekről nem is beszélve amit egy ekkora autó okoz

2015. aug. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!