Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Napi első indulásnál mindenki...

Napi első indulásnál mindenki ellenőrzi a kötelezően előírt dolgokat? (index, helyzetjelzők, stb)

Figyelt kérdés
Mert mostanában azt figyelem, h hazafelé 10km-es úton a szembejövőkből kb 10nek nem ég az egyik tompitottja
2010. márc. 8. 09:38
 1/9 anonim ***** válasza:

Drága a halogén és a Xenon...

Amúgy nem ellenőrzöm. A lámpát látom hogy mindkettő megy vagy sem, amúgyis van visszajelző a kocsiban, ami világít ha valami van :)

2010. márc. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem szinte mindenki egyszer ellenőrzi ezeket: a forgalmi vizsgán.
2010. márc. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lámpát, féket, indexet igen, a többit nem, bár nem is tudom mit kellene még. Szerintem ezek a lényegesek.
2010. márc. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én mindig, és még sosem ért meglepetés
2010. márc. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Ha este, ill. mindegy mikor,leálltál, de te mégy legközelebb is az autóval akkor fölösleges, hisz megálláskor minden jó volt, persze a kerék leereszthet, de azt rögtön észre veszed.
2010. márc. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Nem, de észrevenném (kivéve talán a helyzetjelzőt) elég gyorsan ha kiégett..
2010. márc. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Általában kb. 2 hetente, mikor van időm, kicsit karbantartani az autót, leellenőrzöm a gumikat, a lámpákat, meg (amihez hozzáférek) kopó alkatrészeket, a fékpróba viszont minden indítás után megvan.
2010. márc. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hm, kerekeket mindig, még akkor is, ha csak a boltba megyek. A lámpákat a kapuból kiállás után szintén meglesem, hisz csak egy pillantás. Ha nem csak a boltba/suliba megyek, az olajat és vizet is meglesem, semeddig sem tart.
2010. márc. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Lehet h összefügg a dolog azzal, hogy már nem kötelező az izzókészlet? mondjuk sok kocsiba esélytelen házilag cserélni
2010. márc. 9. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!