Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A fixen telepített traffipaxok...

A fixen telepített traffipaxok már működnek?

Figyelt kérdés
Pl: 84-es úton Sárvár és Káld környékén mennyire üzemelnek?
2015. aug. 9. 09:12
 1/5 anonim ***** válasza:

itt úgysem kapsz pontos választ senkitől.


én azt vélelmezem, hogy vagy működnek, vagy nem.

vezess úgy, mintha működnének...ez ilyen egyszerű.

2015. aug. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, de azért jó lenne tudni. Tegnap jöttem csak rá, hogy mennyire előrehaladott az egész project. Alapból igyekszem betartani a sebességet, de tegnap Balatonnak igyekezvén néhányszor előztem 100-110 közötti tempóval, így pont Káldnál lehet lekapott a traffi. Későn vettem észre. :( Tudom, hogy csak 105-től büntetnek, de lehet átléptem.
2015. aug. 9. 09:51
 3/5 anonim ***** válasza:

értem, én is jártam így. ez mindennapos, úgyhogy ne törd magad e miatt.

Ha egy nagy vas dobozban lévő fix traffira gondolsz, azt felejtsd el, mert ha volt is benne, az bőven tönkrement a nagy melegben..

ezek nem bírják a plusz öt fok alatti, és a harminc fok feletti hőmérsékletet...(sem)


dőlj hátra, és igyál egy sört.

2015. aug. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Roninka válasza:
Kaptál végül büntit ? lehet ma Én is bele futottam. az előző hozzászóló meg egy kretén :D ha ostoba, akkor minek szól hozzá..
2015. aug. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem műkdönek még, majd egyszerre fognak üzembe állni... A rendőrség már 100x elmondta.
2015. nov. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!