Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Városban újonnan telepített...

Városban újonnan telepített fix traffipaxok figyelik a biztonsági övet?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 30. 20:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
igen.
2015. ápr. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem. És még az "új" trafik sem.
2015. ápr. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Az csúnyalenne,idén akkor már legalább 50 csekket kaptamvolna XD
2015. máj. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Én úgy hallottam,most még nem,egyelőre csak azt nézik,jól működik-e sebességmérésnél. De később az övet is nézni fogja.
2015. máj. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
16%
Hármas, büszke lehetsz magadra. Egy kůrva mozdulatra nem voltál képes mindannyiunk biztonsága, vagy legalább a többi tb-fizető pénztárcájának megkímélése érdekében... Gratulálok!
2015. máj. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 chrism34 válasza:
47%
Már megbocsáss 5.válaszoló,de miért is veszélyezteti mások biztonságát,ha nincs bekapcsolva valakinek a biztonsági öve???
2015. máj. 2. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
66%

# 6


Mert tegyük fel a kolléga ütközik és ha nincs bekötve:


- beveri a fejét a kormányba, elveszíti az eszméletét és a sodródó autót már esélye sincs kontrollálni (pedig ha be lett volna kötve és nem veri be a fejét lehet legalább minimális kontroll megmaradt volna) és beleszáll egy békésen sétáló iskoláscsoporba az út szélén

- Kirepül az autóból, elkaszál a teste gyalogost, másik autót, motorost, kerékpárost, stb...

- A gépjárműben ha nem vagy bekötve össze-vissza pattog a test, összetörve a többi utas testét is (akkor is ha ők be voltak kötve)


Meg még biztosan lenne pár példa.

2015. máj. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Joe.38 ***** válasza:
0%
Ezek a bégető birkák miatt tart itt az orszàg. Ha azt mondják csatold be magad akkor haltákba vágja magát és teszi. Ha azt mondják rezsi csökkentés akkor elhiszi tapsol is majd megy szavazni. Mindent előírás szerint. Nincs saját véleménye mindent majd a felsőbb hatóság mond meg. Hisz azok okosabbak mindenkinèl.Statisztikára amit azok készítettek hivatkozik az ilyen bégető. Holott sokan égnek bent amiatt vagy fulladnak meg. Ahogy Churchill mondta azt a statisztikát fogadom el amit magam kèszítette. Fel sem merül az ilyen bégetőbe hogy bün az ha valakinek kárt okozol. De amikor még nem történt meg azaz csak a lehetőség állhat fent akkor már büntetnek. Azaz nem öltél csak akarsz nem tetted de már megbüntetnek. Na az nem normális dolog.Ha öved nincs bekötve senkinek nem lett emiatt baja még is büntetést kapsz azaz bűnt követtél el.Ez rendben van így?
2015. máj. 3. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Joe.38


Most azt hiszed valami rettentő bölcset mondtál és te mekkora lázadó vagy mi?


Mellesleg az a Churchill "idézet" nem egy részről nem úgy hangzik, hogy amit maga készített, hanem így:

“Csak abban a statisztikában hiszek, amit én magam hamisítok”


Más részről ezt nem Churchill mondta, ez egy Urban legend ami a 2. világháborús német propagandára vezethető vissza.


Ugye, kis birkapászotorom, aki csak olvas valamit, aztán még idézni sem tudja, de legalább azt is rosszul? :)

2015. máj. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 chrism34 válasza:
100%

Köszi 7-es a választ,tényleg még eddig végig sem gondoltam miért veszélyes másokra nézve!

Valóban igazad van. Én eddig csak lázadtam az öv ellen,kényelmetlen,idegesítő,ne mondja meg más mikor haljak meg, stb.Most már másképp látom.Tényleg köszönöm:))

2015. máj. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!