Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek egy igazi w...

Szerintetek egy igazi w motors lykan hyper sportot használtak a halálos iramban 7-ben?

Figyelt kérdés
Ugy tudom, hogy csak 7 van belőle a világon. Szerintem nem igazit használtak, de kíváncsi vagyok a véleményetekre:)
2015. aug. 9. 21:07
 1/5 cselez ***** válasza:
Szerintem replika volt!
2015. aug. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egy ilyen értékű és ritka kocsit biztos hogy nem áldoztak volna fel egy film miatt.
2015. aug. 9. 21:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Valahol olvastam hogy nem igazi volt. Replikát használtak és CGI-vel megoldották.
2015. aug. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Koaxk Ábel ***** válasza:
Erről a filmről konkrétan nem tudok, de volt nem olyan nagyon régen a "Need For Speed" mozifilm, ahol elég durva luxus sportkocsikat zúztak össze, na ott mind replika volt, ebből kiindulva itt se lenne értelme olyan autót használni esetleg törni, ami az egész film bevételét hazavágná.
2015. aug. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Láttam a need for speed című filmet, és nagyon jól meg voltak csinálva a kocsik, mint a halálos iramban 7 ben. Elég profik.
2015. aug. 10. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!