Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Utcai motorozáshoz érdemes...

Utcai motorozáshoz érdemes cross bukót venni?

Figyelt kérdés
Supermoto-m van, a cross bukó illik hozzá a legjobban de nem tudom hogy utcai motorozáshoz mennyire kényelmes a cross bukó és a szemüveg. Szerintetek érdemes venni?

2015. aug. 10. 21:17
 1/7 anonim ***** válasza:
nem
2015. aug. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Cross bukó cross motorhoz van.
2015. aug. 11. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem nyitott AGV sisakom van.
2015. aug. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Technokol Rapid ***** válasza:
Persze. vannak külön Supermoto bukósisakok de szerény véleményem szerint ocsmány mint gyetra. Nekem is Krossz bukóm volt mikor supermotom volt. Az illik hozzá. És egyébként sokkal kényelmesebb mint egy Gyorsasági sisak. Sokkal többet látsz benne mint egy Mezei gyorsasági sisakban. Ajánlani tudom a használatát.
2015. aug. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ne hallgass az elsokre, nekem is supermotomhoz cross sisakom van es utcara is jo, ved sokat latsz benne es nem utolso sorban nagyon jol nez ki, nem parasodik hallasz benne stb stb airoh cr 700 pl
2015. aug. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolsó


Egy normális utcai sisak sem párásodik (pinlockról ezek szerint még nem hallottál) és hallod benne a forgalmat is.

Cross bukó véd? Persze a terepen, ahol a poros, földes úton buksz max 70-90-el. Megnézném mi maradna a krossz bukóból egy 150es bukásnál aszfalton.

Az egy dolog, hogy te szereted veszélyeztetni magad az úton, de másnak ne terjeszd a hülyeséged.

2015. aug. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
airoh aviator......cr 700 estem vele betonon is nagyokat es meg csak em is lett karcos mindent kibir egyebkent meg betonon esesnel alt ink a surlodas az ami gáz es azt is kibirja, utesek ellen meg jobban ved mint egy utcai sisak !!
2015. aug. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!