Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes-e Taxis Passatot...

Érdemes-e Taxis Passatot venni? 1.6 102LE

Figyelt kérdés

Elvileg 400.000 km van benne, mondjuk engem nem zavarna maga a km állása, ha jó állapotban van.

Másik hogy elég kedvező áron lenne és nekem megfelelő évjáratban. Amire én használom arra elég lenne az 1.6, tisztában vagyok vele hogy nem lesz versenyautó(bár egy Chip csodákra lenne képes)

Kérdés az, hogy miket nézzek meg rajta ennyi km-rel illetve érdemes-e megvenni vagy ez már a hanyagolható kategória?



#Passat #családi verda #taxis autó #102LE 1.6
2015. aug. 12. 08:43
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

így kedvező válaszra ne számíts...ahhoz a válaszadónak is látni kellene a járgányt..

első nekifutásra a taxi, meg négyszázezer az hümmögésre késztet..(a chip tuningot felejtsd el)

a 102 lóerő már a múlté...

kisebb javítások még beleférnek, ha kulturáltan, vizsgaképes külsővel rendelkezik a kaszni...ne rohadjon, az nagyon fontos.

a motor ilyenkor már eszi az olajat, füstölget...talán...


az 1.6 os motor az nagyon pici..főleg taxihoz..nem véletlenül adják el.


én nem venném meg...jöhet a piros pacsi...lécccííí

2015. aug. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Miért menne a piros pacsi? nem akarom én minden áron megvenni ezért kérdeztem értelmesen és te értelmesen válaszoltál, köszi!
2015. aug. 12. 09:47
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Gondolkozz egy kicsit egy taxis fejével:


Mit csinál a taxis az autójával? Dolgozik.

Mi a legfontosabb neki ezáltal? Hogy megbízható legyen a kocsi


Logikusan mikor adja el? Amikor már nem megbízható vagy nem éri meg fenntartani.


Bármelyik is legyen, ha neki nem éri meg neked sem fogja.

2015. aug. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
amúgyis nagyon sokat futott,ezt már egy dízel is kezdené megérezni,nem hogy egy benzines,főleg ami valószínű,hogy sokat volt indítozva és városban mászkáltak vele.
2015. aug. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ilyen autókat általában azért éri meg venni, mert sokkal olcsóbbak, ha ez is potyán van, akkor mindenképpen jó vétel.
2015. aug. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ismerem ezt a motort, igaz Golfból, és "csak" 300.000 kilométert mentem vele, gyakorlatilag hiba nélkül (sose robbant le, mindig indult). Pofon egyszerű konstrukció, ha normálisan használják és karbantartják, akkor sokáig hiba nélkül szolgál. Nekem nem fogyasztott se olajat, se hűtőfolyadékot, sosem érződött rajta, hogy mennyit ment (az autó más részein se nagyon). A karbantartása olcsó, egyszerű a vezérlése, mert csak 8 szelepes. Bontani sosem kellett, szóba se jött az ilyesmi. Cserébe városban azért 8-9 liter benzint benyelt 100 km-en.
2015. aug. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!