Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van valaki, aki ért a kétütemű...

Van valaki, aki ért a kétütemű Trabihoz? Nem tudom, hogy mitől van az, hogy alapjáraton időnként "hörög" a motor? Nagyobb fordulaton is.

Figyelt kérdés
Már 4. napja járatom, de ez a "hörgés" rendszertelenül tér vissza. Teljesen alapjáraton nem is merem hagyni, mert a "hörgésnél" berángat és lefullad. Olyan negyed gázzal járatom, így csak "hörög", de nem fulladozik és nem rángat. Már minden elképzelhetőt megnéztem nála. Mi lehet ez a nyavalya?

2015. aug. 14. 17:00
 1/8 anonim válasza:
Nem sajnálod szegény trabantot négy napja járatni? Biztos nem tesz neki jót, hogy ilyen melegben egy helyben járatod, ráadásul kapja közben a gázt!
2015. aug. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 veterán vas ***** válasza:
Ha nekem ilyen gazdám lenne -aki négy napig járat- nem csak hörögnék, de már régen el is gázoltam volna. :)
2015. aug. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Ha alapjáraton megy, akkor nem tudja elütni, még csutka gázzal se...Érdekes lehet napokig üresben bőgetni egy motort, pláne a Trabantot. Ezt mi hűti, hiszen léghűtéses lenne.
2015. szept. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Miből van az a motor, hogy ilyen dög melegben nem sül meg, hogy üresben űrig pörgeti szegényt?
2015. szept. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 veterán vas ***** válasza:

#3!

Nem kell az autónak mozogni, hogy érje a menetszél. A kétütemű trabin van egy ékszíjhajtású turbina, ami álló helyzetben is nyomja a hengerekre a levegőt, ha jár a motor.

2015. szept. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Mondd azt utolsó hozzászóló, hogy az totál normális, hogy valaki négy nap óta egy helyben álló motort zúgat állandóan.
2015. szept. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 veterán vas ***** válasza:

#6!

Senki sem mondta, hogy normális dolog hosszú távon járatni az autót. A válaszom #3-nak ment, arra kérdésére, hogy mi hűti a trabi motort álló helyzetben.

2015. szept. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Még csoda, hogy nem sült meg a motor, meg az egész gyújtása. 35 fok melegben az se lenne csoda. Én nem járatnám szegényt. De tényleg, miért járatod?
2015. szept. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!