Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi 80 2. 0E (1991) autó....

YAMEEDAY kérdése:

Audi 80 2. 0E (1991) autó. Meghalt a k-jetronic sokat szenvedtem vele, de semmi. Szeretném ha karburátoros lenne. Milyen alkatrészek kellenek hozzá? Mit kell kicserélnem és mire? Autószerelő TANULÓ vagyok, tanácsot és segítséget köszönök!

Figyelt kérdés

2015. aug. 15. 19:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Bár nagyon nem ástam bele magam, de mi is szívunk egy AAD-vel, ennyi rálátásom van.

ETK-ban kellene utána nézni, hogy mi a helyzet a blokk fronton, mert nem tartom kizártnak, hogy AAD/ABK/ABT/6A hengerfej mind rámegy egy blokkra ( talán a 6A mégsem, mert ahhoz 16 szelepeshez való dugattyú is kellene ). Egy bontóban kellene ennek utánajárni, vagy keresni valami audi/VW fórumot hátha volt már hasonló móka.


Asszem csak az ABT elődje volt karburátoros, az ABT már mono-motrinicos Ahhoz elég csak a szívócsonkot cserélni( meg persze mindent ami a csonkon van ). Ott a motort talán nem kell bontani.

Viszont nekem úgy rémlik, hogy ott a 2 litereseknél volt egy motor, ami hengerenkéntis volt, de nem K-Jet-es.

2015. aug. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Elhiszem hogy saját magad szeretnéd megcsinálni, de lehet aprópénzért kapsz bele egy jó állapotú bontott motort, karburátorral.
2015. aug. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!