Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autó vásárlás előtt állok és...

Autó vásárlás előtt állok és nem tudok dönteni, hogy a 4 közül melyik lenne a legjobb?!

Figyelt kérdés

audi 100/a6 2.5tdi

bmw 318tds

mercedes 190 td

volvo s40 1.9 td


elég sokat megyek úgyhogy csaak dízel, a főbb szempontok keveset fogyasszon, megbízható legyen tágas, nem kell versenyautónak lennie, de ha előzni akarok akkor azt tudjak,és ne legyen túl szervíz igényes, itt értem azt , hogy ne havonta álljak a szerelőnél, mert most ez romlott el meg most az (karbantartás mellett meg pláne) válaszokat előre is köszönöm!


2015. aug. 16. 18:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Audi C4 2.5TDI ( sor5 ). Tágas, megbízható, keveset eszik, ha nem volt összetörve nem rohad.
2015. aug. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
28%

Ha megbízható és szervízigénytelen autót keresel, akkor nem német luxusverdák között kell keresgélni, amelyek hatmillió alaktrészéből hétmillió romlik el, és amelyekhez egy fél csavar száz euró, amelyek Magyarországra félmillió futott kilométerrel, kulturáltan száznyolcvan-százkilencven ezerre visszacsavarva érkeznek (a svéd ilyen szempontból német).

Vegyél egy japán vagy koreai kocsit.

Ja persze, uborkafa is van a világon, elfelejtettem.

2015. aug. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Audi. Az még egy megbízható jó széria volt ezzel a 2 és feles motorral.
2015. aug. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Vegyük sorra:

A BMW betegágy ezzel a motorral, sok gond lehet vele.

A Volvóban ez a motor francia származású, ami alapból sokakat megijeszt már. Igazából nincs vele sok gond, de azért nem is sorolnám a legmegbizhatóbb motorok közé.

A Mercedes 190 TD az már komoly darab, még abból az időből, mikor az örökkévalóságnak tervezték a motorokat. Viszont talán ez a leglomhább a 4 közül.

És akkor az Audi: rengetegen ódákat zengenek erről a motorról, a térképről lemennek hibátlanul, rengeteg millió kilómétert megfutott példány van ami még mindig hibátlanul megy, monjuk ezektől már óvakodni kéne. Ami vicces, hogy ez már elég fickós motor (116 vagy 140 lóerő), és ennek ellenére eszik 6-7 litert átlagban, ami vicc egy 2.5-ös motortól szerintem. Ja és nem mellékesen egy kategóriával feljebb helyezkedik el az Audi 100/A6, mint a másik 3, vagyis sokkal nagyobb, mondjuk ezt te nem válogattad jól össze, de ez is egy érv az Audi mellett.

2015. aug. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat ment a zöld ! igen nem válogattam jól össze legalább is kinél hogy de nekem ezek tetszenek de akkor az audi nyert :)
2015. aug. 16. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!