Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy pörgős 1.8 GTI vagy egy...

Egy pörgős 1.8 GTI vagy egy nyomatékos 1.9 TDI?

Figyelt kérdés
Ha előttetek állna a választás melyiket választanátok?? A kaszni ugyan az szoval nem dominal es nem fontos milyen auto bar aki ert a kocsikhoz lehet rajon. Fogyasztast figyelmen kívül hagyva válasszatok légyszi.

2015. aug. 23. 01:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
33%
Egy sima 1.8-as benzinest turbó nélkül de ha dízel vagy akkor szívó dízelt, bár az nem a mai darabokban van. :D
2015. aug. 23. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
A saját véleményed érdekel:D mint egy közvéleménykutatás :D
2015. aug. 23. 01:42
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Pörgős GTI, szeretem a pörgős motorokat és nem szeretem a dízeleket.


Egyébként mindkettő nagyon jó motor, de az olajat zabálják a VW benzinesek (talán a dízelek is, azt nem tudom), erre figyelni kell :)

2015. aug. 23. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Én kicsit földhöz ragadt vagyok, de 1.8GTI az valamikor a Golf II érűban volt, ott meg még nem volt TDI, nem? :D


Attól függ mire kell..

2015. aug. 23. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
2.0 gsi
2015. aug. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Tdi nagyon jó motor. Csak tudni kell, hogy ilyen korban legalább másfélszeres futással kell számolni a benzineshez képest. Ezért inkább egy jó kis benzines.
2015. aug. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom mit jelentenek ezek a betűk, csak sejtem. Nekem valahogy a VW konszern autói kimaradtak az életemből.


Ha jól gondolom a GTI egy szívó benzines, a TDI meg CR-dízel. Ez esetben egyértelműen az utóbbit választanám. Kinek mi, de nekem a szívó benzines megfelelt a 90-es években, de ma már biztosan nem vennék ilyet. Üvölt, vinnyog, mint egy fúrógép hogy valami kis erőt ki leessen hozni belőle. A dízellel meg halkan szépen elsuhansz, ha erő kell, nem kell visszaváltani és bőgetni a motort, hanem egyszerűen kicsit jobban rálépsz a gázra és hátba vág.

A benzinfanokat kérem, hogy kíméljenek! Nem vitatkozni akarok velük, nekem arra nincs se időm, se energiám. Csak a véleményemet és a tapasztalatomat írtam le.

2015. aug. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
A 4-es Golf GTI volt 1,8T motorral (meg VR5-tel is). Oké, az turbós, de attól még 1,8.
2015. aug. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
7-es. Nem vitatkozni akarok. Teljesen érthető ha te kedveled a dízelt. Le is írtad hogy miért, erre csak azt tudom mondani hogy: ennyi.
2015. aug. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

7-es: Nagyon nem :) Sőt, pont 90-es évekről beszélünk. Adagolós dízel, szívó benzin. A GTI-t nem ismerni...

De érdekes a dízel hangját felhozni vitában egyébként.

2015. aug. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!