Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti mennyire izgultatok első...

Ti mennyire izgultatok első vezetés órátok előtt?

Figyelt kérdés

2015. aug. 24. 15:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Rettenetesen.
2015. aug. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
65%

Én semennyire.. Deha az ember teheti akkor szerintem kérjen segítséget családtagjától ismerősétől h tanítsa meg vezetni.. stb.. én anno nagybátyjámat kéttem meg 3x kellett kellett kimenni..utánna simán ment.. az elsőnél nagyon reszketett a lábam

. Ezzel az oktató munkájat is segíted.. :D

2015. aug. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nemhogy izgultam, hanem már aludni nem tudtam, annyira vártam hogy vezethessek. Igaz én mióta megszülettem, megcsapott a benzingőz szaga, és ezért volt ez.
2015. aug. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én is nagyon várom már, de kicsit izgulok is, hogy valami súlyos hibát vétek.
2015. aug. 24. 21:04
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem tudsz súlyos hibát véteni. nem te leszel a sofőr, hanem az oktató melletted. és ő azért van ott, hogy te ne hibázzál...
2015. aug. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Túl vagyok rajta, tök jól ment, nagyon jófej volt az oktató, mindenben segített és mindent elmagyarázott. Nem tudtam volna hibázni, de szerencsére nnem is volt szükség arra, hogy belenyúljon. Teljesen motivált vagyok és nagyon várom a következő alkalmat.😵
2015. aug. 25. 19:17
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem nagyon újdonság volt, mert még sosem ültem volán mögött, de rövid időn belül hozzászoktam a jármű irányításához. Félelem, izgulás egyáltalán nem volt, nagy volt az öröm az első óra után...
2015. szept. 2. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Izgultam és féltem, mert előtte sohasem vezettem. Az első rutin után pedig csak még jobban megutáltam, mert akkora egy b*nkó volt az oktatóm, hogy legszívesebben hagytam volna a francba az egészet. Problémáim voltak az elindulással is, ami kiküszöbölhető lett volna, ha az oktató szán arra fél órát, hogy kitapasztaljam a kuplungot és a gázt.

Forgalmi előtt oktatót váltottam. Az új oktatóm első dolga az volt, hogy hagyta, hogy kitapasztaljam a gázt meg a kuplungot. Utána már mondhatni élveztem a vezetést.

2015. szept. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!