Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek erről, jó...

Mi a véleményetek erről, jó lenne első autónak?

Figyelt kérdés
[link]

2015. júl. 12. 17:27
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Ahogy mondani szokták, olcsó húsnak híg a leve. Amúgy semmi baj a Suzukival, kb kifújhatod vele az orrodat, akkor is megy. Ha nem vagy messze tőle érdemes megnézni, de vigyél magaddal egy szakembert is. Ha baja van fillérekért van alkatrész. Első autónak tökéletes.
2015. júl. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%

Bármi jó lehet csak legyen műszakilag felkészítve és az ára a kocsi állapotához, korához mérten korrekt legyen.

Egy állapotfelmérést tudok javasolni mindenképpen, ezen nem érdemes spórolni. A vezérlés cseréről pedig kérj igazolást (számla stb.) ezek hiányában lehet még a gyári is rajta. (Találkoztunk már ilyennel csak a szíjat cserélte pedig állította, hogy a görgőket és a pumpát is)

2015. júl. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
25%
Rádobsz egy picit és veszel egy klímás Swift Sedant. Aranyat fog érni az a klíma ezekben a 30+-os melegekben.
2015. júl. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%

Attól függ. Ha csak ennyi rá a keret, akkor igen.

Ha nem életbevágóan fontos most azonnal autóhoz jutnod, akkor én még spórolnék egy kicsit és vennék valami autóbbat.

2015. júl. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ez már nem lesz jó. Győzködöm az itthoniakat, de nem nagyon akarják elhinni, hogy ami jó, azt hamar elviszik és nem érünk rá napokig gondolkodni. Már nincs fent a hirdetés az oldalon. Tegnap kinéztem hármat, abból kettő már nem elérhető.

Köszönöm a válaszokat!

2015. júl. 12. 20:54
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Ja ez sajnos ilyen. Legtöbbször lecsapnak rájuk a kereskedők. Én azt csináltam, hogy kinéztem a típust amit szerettem volna, összeszedtem a pénzt és minden egyes nap 1 hónapig megszállottan néztem a hirdetéseket, hátha lesz olyan ami minden szempontból megfelel. Találtam is egyet egy nap, új hirdetés, 200km-re tőlem. Rohantam mint az őrült, állapotfelmérést, eredetiségvizsgálatot megcsináltuk és már vittem is. Srác akié volt a kocsi 4 embert hajtott el még odaértem.
2015. júl. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem látszik a hirdetés már, mennyiért nézted ki? Mennyit szánsz rá? Én is sokat gondolkodok, hogy egy ilyen swiftet vegyek és jó lesz egy évig, vagy egy komolyabb mercit, amivel többet lehet törődni, de elnyűhetetlen.
2015. szept. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Egy Fehér Sedan volt a linken, végül egy öt ajtós Swift lett. Talán meg sem kellett volna venni, a karosszéria karcos és matt, kulccsal végigszántották néhány elemét, a szélvédőbe is belemart az előző tulajdonosnál az ablaktörlőlapát, a rozsda eszi az alján a nyúlványokat és a tornyoknál is látni némi rozsdát. A küszöböt is cserélték már, jobb oldal pedig majdnen biztos törve volt, az ajtó kicsit eltérő színű, az üvegen sincs az alvázszám, mint a többi ablakon. Ezen kívül még nem egy hibája van, de legalább motorikusan jónak tűnik. Olcsó volt, ennyi pénzből ez jött ki. Lehet, hogy kijöhetett volna sokkal jobb is, de hiába figyelem a hirdetéseket, nem találok egyet sem, amiért ugyanúgy elindulnék, mint ezért. 250-300 ezer volt a plafon, ez alig több, mint 250 ezerbe került. Ha beleszámolom mennyit költöttem rá eddig és még mennyit kellene... inkább nem is számolom, csak legyen jó és ne rohadjon ki alólam.
2015. szept. 4. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!