Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehet szándékosan elvágták a...

Lehet szándékosan elvágták a fékcsövemet az autómon. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
A múlt héten elmentem az egyik boltba vásárolni, mire kiértem elfolyt a fékolajam és nem fogott a fék.. Nyomtam a pedált és spriccelt ki az olaj. Elvittem ma a szerelőhöz, mert csak ma ért rá... és azt mondta ő a vágás minőségéből és helyéből úgy gondolja ez szándékos tett volt, áthívott még 2 szerelőt és ők is ezt mondták. Ilyenkor mit lehet tenni? Rendőrség foglalkozik vele?

#fékolaj #fékcsó
2015. aug. 25. 14:33
 1/10 anonim ***** válasza:
A rendőrséget elfelejtheted. Maximum rongálásért "kaphatnák el" a tettest, mert ugye nem haltál meg...
2015. aug. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És ha más hal meg, mert elütöm mert nincs fékem, akkor meg én ülök?? Vagymivan??
2015. aug. 25. 14:40
 3/10 A kérdező kommentje:
Szándékosan elkövetett emberölési kísérlet?
2015. aug. 25. 14:41
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

ilyenem még sosem volt, de asszem legalább kétkörös a fékrendszer, tehát megállítható a járgány..sőt, van négykörös fékrendszerű is...plusz kézifék..


a yard nem fog vele foglalkozni.a körülmények ismeretének hiányában jótanácsot nem fogsz kapni, max magánnyomozót kérsz meg..

ez nem játék, elég durva a rosszakaród..

2015. aug. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen sajnos én is megijedtem, mert ha ilyet megtesz, megtehet mást is. Hihetetlen... Egyébként kézifékkel jöttem haza 20-al. De ha mondjuk épp főúton vagyok 90-nel és akkor folyik el és épp fékeznek előttem? Nem lesz idő arra, hogy felfogja az ember, hogy mi is van.... és mp-alatt reagáljon. Addigra már bekövetkezik a baj.
2015. aug. 25. 15:31
 6/10 anonim ***** válasza:
Tehetsz feljelentést csak teljesen felesleges, rendőrség nagyobb ügyekkel sem foglalkozik.
2015. aug. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Tudomásul vettem, köszönöm a tájékoztatásokat. Sajnos itt a bűnözőknek áll a világ...
2015. aug. 25. 15:39
 8/10 anonim ***** válasza:
Közlekedés biztonsága elleni bűncselekmény. Ebben az esetben 3 évig terjedő szabadságvesztéssel bűntetendő.
2015. aug. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Azért ez durva. Ilyet általában utolsó előtti fizetési felszólításként szoktak csinálni bizonyos körökben. Olyan ez mint a 41,5 fokos láz: a szervezet utolsó figyelmeztetése...


Biztos hogy senkinek sehol semmilyen levesébe nem köptél bele? Ok nélkül, brahiból ilyet nem csinálnak.

2015. aug. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem csináltam semmit, tudtommal nincs rossz akarom, még csak vitáim sem voltak.
2015. aug. 27. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!