Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A kérdésem a következő: 125cc...

ADDCVP kérdése:

A kérdésem a következő: 125cc motorról nem tudok sokat, néztem motorokat egyet találtam ami jó lenne de valahogy le van korlátozva a teljesítménye 34LE-ről 15-re. Ezt ahogy az eladó fogalmazott "fojtást" hogyan lehet megszüntetni?

Figyelt kérdés

2015. aug. 29. 18:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen motor. Több helyen is lehet benne fojtás. Pl karbi, kipufogó.
2015. aug. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azért van lekorlátozva, mert idehaza az A1 kategória az 15 lóerőig szól. A forgalmiban ez van beütve, tehát 11 kW azaz 15 lóerő.

Lehet karburátor csere kell, lehet kipufogó. Ezzel nincs semmi gond mindaddig míg nem csinálsz vele balesetet. Nekem is 11 kW-os forgalmim volt, a motor valójában 43 lóerős volt, okoztam egy balesetet, a motort vizsgálatoknak vetették alá, kimérték, kiderült minden, plusszban félórával a baleset előtt mértek be 166 km/h-val, jogsimat elvették, pénzbüntetés meg otthon faszolás :)

Szóval nem nagyon éri meg reckírozni a teljesítménnyel.

2015. aug. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!