Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 176cm magas lány kérdez:...

176cm magas lány kérdez: Milyen motorom legyen?

Figyelt kérdés

Gondolok itt azokra a gépekre, amik beférnek az "a1"-es kategóriába. MZ ETZ és társai szóba se jöhetnek. Leginkább sportmotorra hajazok, egy egy Keeway rkv125-re hasonlító túragép is jöhet. Lehetőleg könnyen irányítható legyen, körülbelül 1milliós árarányban, kevés fogyasztással. Magasságomból adódóan nem egy Honda msx 125-re vágyom.

A válaszokat előre is köszi, puszi.

19/L



2015. aug. 30. 05:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szia! Kérdésedben sportmotort írsz, viszont ezt társítod a kevés fogyasztással :) Vannak 125-ös 4T sportos kinézetű motorok, de azok igazából nem sportmotorok, kb mint egy 50-es 2T robogó csak azon váltani kell, viszont semmivel nem megy jobban.


Ha igazi sportmotor kell 125 köbcentiben, az az Aprilia RS125 és a Cagiva Mito 125. Ezek a motorok kétüteműek, többet esznek (5-6 liter) de ezek bírnak is menni ahogy egy sportmotorhoz illik. Plusz meg is néznek egy Aprilia nyergében :)

2015. aug. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hát az A1 kategória az nagyon harmatos. Amíg csak ilyen jogsid van/lesz addig keress egy olyan motort ami elgurul valahogy és megbízható. A rendesnek mondható motorokhoz már A2-es "papír" kell. 1 milliót még ne adj egy kezdő motorért, gyűjts egy nagyobbra. Konkrét típust nem ajánlok, mert mindenkinek más jön be és eléggé ellentmondásosak az igényeid is.
2015. aug. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Nem mindegy hány centi vagy? :D
2015. aug. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem, sajnos nagyon nem mindegy a magasságom motorválasztás ügyileg. Például egy Piaggio Typhoon nyergében igazán jól mutattam, de amikor ráültem egy Rec2-re....... Azt a látványt meme-ként kellett volna hasznosítani. Nem muszáj a sportmotor kinézet, a kérdésben írtam is hogy egy túramoci is jöhet igazából ^^
2015. aug. 30. 15:07
 5/14 anonim ***** válasza:

csajok sportmotoron néznek ki a legjobban :) Azon gondolkoztam el, hogy egy 176 centis embernek már nem igazán kényelmes hosszab úton egy 125-ös sportmotor, legalábbis nekem nem volt már az, bár azt elviseltem hogy kényelmetlen de az már szarabb volt hogy a magasság miatt vesztettem is az időből és márnem tudtam olyan időket futni mint előtte, mondjuk ez téged nem érint mert nemversenyezni akarsz vele (legjobb 161-169 cm között).

Esetleg megnézheted az Aprilia Pegaso 125-öt, szépen átlehet dolgozni és remekül néz ki utánna, alapból is szép motor csak nem túl csajos :)

2015. aug. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ugye az mindenkinek világos hogy az A1 kategóriának csak az egyik maximuma a 125 köbcenti, a másik meg a 15LE (11kW)?
2015. aug. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nőként magas vagy, de ha a pasi lennél, az a 176 cm csak gyenge közepes magasság, azzal még a kisebb motorokon sem néz ki idétlenül senki. De ha neked a "kinézet" is meghatározó akkor olyan motort veszel amilyenen önmagad szerint jól mutatsz. Szóval erre a kérdésre egy másik 176 cm magas csaj se tudnak neked tuti választ adni.
2015. aug. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Tegyük hozzá, hogy elég vékony vagyok (55kg). Plusz kezdőjogsis leszek. Az ár számomra csak azért meghatározó, mert kezdőként nem akarok elrontani egy jó kis gépet (pl. mostani szerelmem: Yamaha r125 14-es modell), de ott a Keeway rkv125 már 550-ért, de olyan már van a családba (pedig olyan kis gyönyörű, és számomra utasként se kényelmetlen hosszabb úton). Ezért gondolok olyanokra, amik könnyen kezelhetőek. Jövő tavaszi szezonnyitásra meg már szeretném magam alatt tudni...
2015. aug. 30. 16:40
 9/14 anonim válasza:
Szia. Nekem 125-ös keeway speedem van, és meg vagyok vele elégedve teljes mértékben. Kezdőknek való, könnyen kezelhető járgány. :D Majdnem egy magasak lehetünk.. én 174cm vagyok. Gondolom neked is kényelmes volna. :) 17/L
2015. aug. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Keewayt azt nem kéne... Akkor már inkább nézegess Yamaha YBR 125-öt. Ha másért nem akkor azért mert jobban el lehet majd adni. 550-ből már kapsz nagyon szépet.
2015. aug. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!