Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 5000 euro alatt kisebb, noies...

5000 euro alatt kisebb, noies autok, viszonylag jo tipusuak?

Figyelt kérdés
2010. márc. 11. 15:01
 1/8 anonim ***** válasza:

vw polo,lupo,stb....

Menj fel a skout 24 re,esetleg mobil de.

Hol keresel autót??Milyen országban,hogy € ért??

Mink Németországban lakunk.Én nö vagyok,de nem szeretm a kisautókat.....

2010. márc. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ne vegyél kisautót nem jó az :S

[link]


[link]


[link]

2010. márc. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nemetorszagbol keresnek autokat en is.
2010. márc. 11. 19:51
 4/8 anonim ***** válasza:

peugeot 505: [link]


egy állólámpás: [link]


Opel rekord: [link]


Lancer: [link]


szerintem ne vegyél kisautót, inkább valami régit:)

2010. márc. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tobben irtatok, hogy ne vegyek kis autot. Miert?
2010. márc. 11. 22:12
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia.

Elsö vagyok.

Èn azért írom,mert én személy szerint nem szeretem.Jó nekem van már egy lányom,holnapra vagyok kiírva a fiammal.mink el sem férnénk kis autóban.De alapból nem szeretem.Télen is rosszabb.A nagyobb autók stabilabbak az úton,többet tudsz bele pakolni,stb....A biztosítás adó meg ugyan annyi.

5000€ ért már jó autót tudsz találni.Mink most vettünk 5,500€ ért családi autót VW sharan.1,9 TDI.Igaz 6500re tartották,de a férjem lealkudta.....

Merre laktok?

Egyedül lenne az autó csak neked??

2010. márc. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

En Romaniaban lakom, de Nemetorszagbol hoznak nekem az autot. Ismeroson keresztul.

Igen, csak nekem kene. Elso autom lenne.

2010. márc. 12. 13:21
 8/8 anonim ***** válasza:

Én ajánlottam a BMW-ket.


Azért ne vegyél kis autót, mert mihelyt kiérsz a városból szörnyű lesz.

Az úttartásuk szar, mert magasak és keskenyek, "virsli" gumikon gurulnak, veszélyesek (képzeld csak el mi marad egy Ford Ka-ból ha ütközik egy Mercivel..) mivel kis motor van bennük, ezért városon kívül ha mész valahova nagyon kell pörgetni hogy menjen akárcsak 100-at tartósan és akkor piszkosul meg tud emelkedni a fogyasztás. Ha vennél inkább egy olyan BMW-t amit mutattam, akkor azzal városon kívül 7 liter körül elmegy ha nem állatkodsz vele, hosszú úton 6 elég neki.

Városban ha normálisan mész 8 liter, és biztonságos, kényelmes, klímás, jó az úttartása, megbízható, és mégiscsak BMW.


____


Válaszolónak:

Az az állólámpás merci nagyon kéne nekem. Az a W115 ugye? Olyan volt a Csikósnak :)

2010. márc. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!