Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen motort ajánlottok...

Milyen motort ajánlottok elsőnek? Robogót nem akarok.

Figyelt kérdés
50 köbcentis motor kéne. De nem tudom melyik jó. Ti mit ajánlottok?

2015. szept. 1. 21:25
 1/10 anonim ***** válasza:
babetta
2015. szept. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Na ez nem tetszik. Valami cross vagy endurora gondoltam.
2015. szept. 1. 21:35
 3/10 anonim ***** válasza:
50es cross nem létezik. Endurok: Yamaha DT, Aprilia RX, Derbi Senda, Rieju RR, Keeway TX, Keeway X-Ray.
2015. szept. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Technokol Rapid ***** válasza:
Addig, hogy Yamaha Dt meg Aprilia rx oké de utána csupa szutyok spanyol vacak az összes. Ha Endurot akarsz akkor Yamaha DT és Aprilia RX-ben gondolkozz
2015. szept. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül enduro. Lehet bármilyen csak robogó ne.
2015. szept. 2. 20:49
 6/10 Technokol Rapid ***** válasza:

Akkor felütöd a használtautót és végignézed a Yamahát és az Apriliat (persze nem az összeset csak amik szóba jöhetnek gyorsasági, enduro stb.)

nekem volt már sokféle motorom. Yamahám még nem volt de rengetegen ajánlják ezért bátran ajánlom. Volt Derbim de mindig volt valami baja mint egy rossz simsonnak (igen simsonom is volt :D) Most a második Apriliam van és teljesen meg vagyok vele elégedve. Annak ellenére, hogy elég öregecske (97-es) Volt még 2010-es Aprilia SX-em. Na azzal aztán tényleg semmi nem volt. Egyszer meg kellett hegeszteni a rezót meg kellett bele egy akksi és annyi. Csak tankolnom kellett és ment. Pedig elég jól kentem a száját. :D Én mostmár csak Apriliat veszek. 50-esben az Am6-os blokk valami nagyon jó. Ajánlom

2015. szept. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi
2015. szept. 3. 21:16
 8/10 kori10 ***** válasza:
Technocol ne zavarjon hogy az Apriliaban is derbi blokk van... Tehat műszakilag UGYANAZ a két motor... Ezért nem tudom h az egyik miert lenne szemét a masik pedig miért nem...
2015. szept. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Generic trigger SM 50
2015. szept. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Milyetszeretnél? Mármint cross motor valami konkrét elképelés? Simson?
2015. szept. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!