Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi baja van a 2008 as VW...

Mi baja van a 2008 as VW Passat-omnak? (lennt több infó)

Figyelt kérdés
Mikor be rakoma külcsot a kormányzár kkiold, de mikor rá akarom adni a gyújtást akkor semmi. 10-20-szor még próbálgatom, egyszer lesz gyújtás, de az autó amikor akarom gyújtani semmit nem csinál, de van amikor elkapja, hogy begyúl, De ez 40-ből egyszer- kétszer tórténik meg, Olyan is van hogy 2-3-szor begyúl egymás után

2015. szept. 3. 07:46
 1/9 A kérdező kommentje:
Amugy autószerelő vagyok 20 éve de még ilyennnel nem találkoztam valaki aki tudja mondja meg mi baja van :D
2015. szept. 3. 07:56
 2/9 Trafó1 ***** válasza:

Kontaktos a gyújtás kapcsoló érintkezője.

szétszed, megcsiszol,

Szerintem.

2015. szept. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Na ez a húb..dmeg része. Szerintem kérdezz meg egy villanyos emberkét, mert lehet ez egy fáradt relé is. Biztosan van egy ami tehermentesíti a gyújtáskapcsolót és a rendszert indítja.
2015. szept. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én is villanyos emberke vagyok :P , ráraktam a tesztert és a kormány-nál van valami henc, de megfogott ez a kocsi :D
2015. szept. 3. 10:53
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne viccelj már, hogy autószerelő vagy, és egy ilyen hibától padlót fogsz. Gyújtáskapcsolót kell cserélni, ennyi az egész, persze tudom nem olyan egyszerű, mert ebben már nem hagyományos kulcs van.
2015. szept. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ne okoskodj mert nem a gyújtáskapcsolóval van baj hanem a kormányoszlop reteszelővel, úgyhogy nincs amit okoskodj itt nekem... A hibakódot leírjam? Nem hiszed? 2823, ezt írja ki a teszter és az a kormányoszlop reteszelő kicsi barátom.....
2015. szept. 3. 14:44
 7/9 anonim ***** válasza:
Jó, nem kell felkapni a vizet. És megcsináltad már?
2015. szept. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Most rendeltem meg, de még a számítógépet be kell tanítsam.
2015. szept. 3. 20:21
 9/9 A kérdező kommentje:
N kicseréltem és megy :)
2015. szept. 4. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!