Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a mákkal lehetne letisztíta...

Mi a mákkal lehetne letisztítani a zsírt a szélvédőről?

Figyelt kérdés
Ugye ha télen indulás előtt bepárásodott a kocsi, vagy netán ráfagyott a víz, akkor benyomjuk a ventilátort és voalá faszintos lesz. Na már most, vannak olyan személyek akiknek odaadod a kocsit kölcsönbe és nem nyomják be a ventilátort, hanem kézzel, igen... puszta kézzel letörlik a szélvédőt belülről ugye. Na és aztán zsírfoltos lesz és ha rányomod a ventit, ha nem az macatos és ott marad a pára, akármit csinálsz. Próbáltam már alkoholos ablakmosóval de nem nagy változás történt. Mi a jó fenével szedjem le a zsírt??? Tisztítóba vigyem? Párapisztollyal kezeljem le?

2015. szept. 3. 12:14
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Nos, már mindennel kentem amit itt írtatok, egymás után többször is és még azzal a karcher párátlanító izével is és voalá gyönyörű lett. :D Nem tudom, h az összes módszer miatt, v egy dolog volt az. :D

Külföldön voltam 3 évig, a kocsimat meg kölcsön adtam az unokatesómnak addig. Eszem nincs hozzá, h mit csinált vele, de trehányul használta. Most már csillog. :D

2016. febr. 19. 00:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!