Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit lehet kezdeni a kontár...

Mit lehet kezdeni a kontár autószerelővel, vissza kérhetem a pénzem?

Figyelt kérdés
Egy kartergáz csövet szerettem volna kicserélni,a futó müvet át nézetni és ár ajánlatot kérni.Nos a kartergázcsőt úgy oldotta meg hogy a régit bele húzta egy új műanyagba és tett rá két bilincset és ezért kért 6000Ft-ot.Mikor bementem nem is mondta csináltak-e valamit vagy sem csak hogy 6000Ft lesz gondoltam ez az ár ajánlat kérés díja de nem a szerviz felvételi lapot is alig akarta oda adni ráadásul egy másik csávó volt bent és mondta hogy az árajánlatról semmit nem tud beszéljem holnap reggel a másik emberrel mert ő nem tud mit tenni.Mikor kimentem láttam hogy hogy gányolták őssze (szerintem).Ez egy 1991-es Opel Kadett és tudom hogy ritka hozzá kartergázcső de akkor minek mondja a szerelő hogy pótolni tudja más csere alkatrésszel.

2015. szept. 3. 20:01
 1/2 anonim ***** válasza:

"Nos a kartergázcsőt úgy oldotta meg hogy a régit bele húzta egy új műanyagba"


Úristen, ilyen eszembe se tudna jutni, hogy így átba***ak valakit. Azt hiszem odamennék, és a fejébe verném.

2015. szept. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Vicc az egész csak nem tudom ilyen esetben mit lehet tenni
2015. szept. 3. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!