Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet hiba? Eléggé rejtélye...

Mi lehet hiba? Eléggé rejtélyes, bővebben lent.

Figyelt kérdés

Mai napon gyújtás ráadás után olyan volt mintha egy kisebb motor zakatolna a motortérben, de indítózás még nem történt!

Gondoltam felnyitom akkor a motorteret és megnézem, honnan jöhet hang, de ahogy kinyitottam a kormány melletti karral egből elhalgatott. Visszazártam, megint gyújtás pozicióba állítottam megint volt egy halk morajlás, majd ráindítottam a motort. Kb 400-500 as fordulatig ment fel és rázta a kasztnit így leállítottam.Vártam kicsit újra beindítottam és semmi, kicsit még fel-le ugrált a fordulat 1000-1200 körül majd ahogy emelkedett a hőfok egyre stabilabban beállt 800-as körüli fordulatra. Ezen kívül semmi rendellenes nem volt tapasztalható, menni elég szépen megy és azóta kb 8x indítottam be és semmi, igaz teljesen még nem hűlt ki a motor.

Szerintetek mi lehet?

Évjárat 2000/10 1.6 8V VW Bora Klímás Benzin-Gáz üzem Zavoli rendszer



2015. szept. 5. 15:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Az elektromos ac szokott zizegni gyújtáson 2-3 mp-ig,lehet hogy kezdi feladni. Ha többször előfordul,érdemes megnézetni.
2015. szept. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Arra én is gondoltam,de annak szép halk búgó hangja van rögtön gyújtás ráadáskor ami elhalkul kb 1mp alatt és nagyon figyelni kell hogy halljam, de ez a motorikus hang akkor jött mikor az összes funkciót lecsekkolja a rendszer. Rejtélyes tényleg, de azért 100%-ra én se zárom ki az AC-t.
2015. szept. 6. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!