Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A rejtélyes hiba hol van?

A rejtélyes hiba hol van?

Figyelt kérdés

R9 270X VAPOR-X a kártyám, Watch Dogs és GTA V alatt is csíkozódik a kép, ami = VRAM hiba, ami túlmelegedésből adódik. A kártya 1 óra Watch Dogs után 60 fokos 1 óra GTA V után 40 fokos. A GTA V High / Very High beállítások mellett eszik 1447 MB/2048 MB-ból. GTA V alatt a Direct X-et visszavettem 10-re és az MSAA-n kívül MINDENT kikapcsoltam, de még így is csíkozódott. a Furmark-ot mondták ma itt nekem, hogy szedjem le és futtassam végig. Nos a furmark 20 percig ment. az Anti Analysing 8x-ra volt beállítva és így FullHD-ban ment 20 percig átlagban 9 FPS-sel a maximum az 11 volt neki. A hőmérséklet végig 69 fok volt és a ventilátorok is 39%-on pörögtek. Anti Analysing nélkül a kártya fix 30 FPS-sel tolta végig, és érdekes módon itt egyáltalán nem csíkozódott a kép. Már ment rajta AIDA 64 is, 1 óráig semmilyen hibát nem észlelt, max annyit hogy a vége felé 0,5 V-tal nagyobb volt neki a feszültsége, de minden más rendben van...


A csíkozódás alatt olyanokat is értek, hogy szabálytalan formák villognak a képen, meg a GTA V-ben ma hol este volt, hol nappal....


Mi lehet a baj? Ma már volt itt egy kérdésem, és ott javasolták, hogy kapcsoljak ki mindent, meg a DirectX-et vegyem vissza 10-re...


Van valakinek valami ötlete?


2015. jún. 7. 20:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Hibás az, de nem a hőmérséklettől függ a dolog, inkább attól, hogy az adott cucc pakol-e a vram azon részébe. Egyértelműen cseréltesd ki.
2015. jún. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!