Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha elbuknék az első PÁV...

Ha elbuknék az első PÁV vizsgán akkor mi van? Hányszor lehet próbálkozni? Mennyi az esélye annak hogy elbukjak?

Figyelt kérdés
2015. szept. 6. 07:44
 1/2 anonim ***** válasza:

de melyik PÁV?

I, II, III??? nem mindegy ...


I-esre nagyon nehéz megszerezni, én már igen sok éves kékfényes gyakorlattal rendelkezek, és mégis minden egyes alkalommal szivatnak, aztán fellebbezéssel végül mindig meglesz. na meg az is hozzátartozik az igazsághoz, hogy azért se szeretik megadni kapásból, mert ez is egyfajta pénzbeszedő hely, azaz kifejezetten arra mennek, hogy megbuktassanak először, aztán ha fellebbezel, ugye megint befizeted a pénzt, és ott már jóval nagyobb eséllyel adják meg. hát magyaro .... ez van.


de PÁV III-ra pl egész könnyen megadják.

2015. szept. 6. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igazából nekem a III-as kellene mert most szeretnék c-re menni, de mondják hogy jobb ha a IIest csinálom, de így is aggódok hogy mivan ha nem sikerül, nem tudom be merném-e vállalni elsőre a IIest. Bár 2002ben mikor mentem a vasútra dolgozni ugyanoda és ugyanazokat a feladatokat kellett csinálnom, de nem tudom a a PÁVhoz képest mennyire komoly
2015. szept. 6. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!