Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda cbr 400rr nem indul?

Honda cbr 400rr nem indul?

Figyelt kérdés

üdv nem rég vettem egy honda cbr 400 rr motort és tulaja azt mondta minden szuper a gépen egyedül amit kell vele foglalkozni az első teleszkópokhoz gumigyűrű és 4 gyertya

na már most a gép tényleg jól járt pöc re indult s 1 szer csak mikor épp mennék vele indítom indul s rá 1 olyan 10 másodpercre lefulladt s azóta nem indul a gép nem értek az ilyen szereléshez annyira de az üzemanyag pumpát viszont nem hallom de gyertyákat sem cseréltem még mi lehet a baj ?



2015. szept. 6. 08:17
 1/3 A kérdező kommentje:
és köpköd a kipufogó
2015. szept. 6. 13:01
 2/3 anonim ***** válasza:
használt motor már csak ilyen vidd el szerelőhöz,és nem veszünk olyan tulajdonostól motort aki azzal kezdi "minden szuper a gépen egyedül amit kell vele foglalkozni az első teleszkópokhoz gumigyűrű és 4 gyertya" mert ezt ő is meg tudta volna csinálni ha meg a szerelő mást is talál akkor még a vissza is viheted az eladónak mert rejtett hiba esetén 6 hónapig az eladó a felelős
2015. szept. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
értem kösz, elviszem szerelőhöz
2015. szept. 6. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!