Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Renault Clio! Pozitív és...

Renault Clio! Pozitív és negatív vélemények?

Figyelt kérdés

Szeretnék autót vásárolni. Régi nagy vágyam egy Renault Clio. Viszont - nőből vagyok - nem igazán értek az autókhoz. Ezért kérem szépen ezen kérdés olvasóját, h írja le a véleményét erről az autóról. Pozitív és negatív véleményeket is szívesen fogadok!!

Köszönöm előre is!!


2010. márc. 12. 15:28
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem időközben, hogy kisvárosi közlekedésre használnám. És elsősorban a 16 hónapos nagyfiammal... :)
2010. márc. 12. 15:29
 2/12 anonim válasza:
2010. márc. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Renault autókat nagyon sokat visszahívtak a gyárba, mert elektronikájában hiba volt, valamint elég sok nyüg volt velük, így én a Renault-okat nem is tekintem jelenleg autóknak! Ez a Cliora és a Megane-okra értendő!
2010. márc. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem Cliom van, 4 éve használom, 2002-es.

Előtte volt egy Astrám, és még előtte a "tanulóidőkre" egy Swiftem.

Férjemnek Audija van. Van egy VW is a családban.

A clionak soha semmi baja nem volt, a többiről ez nem mondható el... Bár a férjem autószerelő, így ő ért az autókhoz. Soha nem volt elektronikai gondunk, sem másmilyen bajunk vele.

Most várom a lányunkat, így ezután ketten használjuk majd... :)

Szerintem azért ki kell fogni.

Sokan utálják a francia autókat, így sok negatív véleményt fogsz hallani. Az enyém egy pozitív tapasztalat.

Ha mellette döntesz, sok örömet kívánok benne!

2010. márc. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem értem miért szidja mindenki a Renault-ot. Nálunk itthon 2 van (megane+scenic), de semmi bajuk nincs/nem volt, azon kívűl, h hajlamosak a rozsdásodásra. A meganba úgy 40ezer km került bele nálunk (2év), Scenibe 15e (0,5év)

Amúgy milyen évjárat? Milyen motorral?

2010. márc. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Clio-ról nem tudok sokat mondani, de nekem is Renault van (Kangoo) és soha semmi bajom nincs vele (cserélve csak kopó alkatrész volt benne). Nem kell feltétlenül hinni a "sz*r francia autó" véleményeknek.
2010. márc. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
40%

Nem feltétlenül sz*rok a francia autok csak éppen nem sorolhato oylan magas kategoriájuba mint pl egy japán , svéd , angol , német... bár már mai francia

kocsik is elég jók szal ha azt szeretnél sztem nyugodtan vegyél olyat. Inkább olyan kocsit vegyél amit szeretel mint egy olyat amit csak azért mert jobb !

2010. márc. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
17%

sz@rok a francia autok,(nem is lehet öket autonak nevezni)

Japán gépek azok odavernek mindent!!!

Honda Civic Vti,Mitsubishi,Subaru!!!!ezek a jo verdák!!!

2010. márc. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Köszönjük szépen a hozzáértő hozzászólást, kedves utolsó!

Nyugodtan vegyél Cliot, mi évek óta azzal járunk, és tökéletes, hibátlan!

2011. szept. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 dusty28 válasza:

Clio II Pozitív

Kényelem terén a nagyobb autóknak is méltó párja, széles motorválaszték, jó helykínálat, nagyfokú biztonság, kifinomult működés.

Negatív

A használt Cliók ára kedvező, az 1.5 dCi ideális választás, nem sokkal drágábban szervizelhető, mint a benzinesek.

2018. márc. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!