Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1998-2000 évjáratú Suzuki...

1998-2000 évjáratú Suzuki Swift negatív vélemények?

Figyelt kérdés

2015. szept. 8. 22:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Rohad mint a fene!


Ma 6-t néztem meg, mindnek szét volt rohadva az alja.


Annyi kibúvó ennek a fajtának, hogy ma 1 Opelt is megnéztem, az is ugyanúgy rohadt volt.

2015. szept. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pici pénzért találsz drágábbat is, meg olyat is ami nincs szanaszét rohadva :D
2015. szept. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gyenge karosszéria, csapnivaló biztonság, fapadosság. Én csak városba venném.
2015. szept. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem 98-as Swiftem van, én nagyon szeretem, kimegy a világból is (ha odafigyelsz rá).


De hogy a kérdésedre válaszoljak:

-Valóban rohad, főleg a küszöb és az első kereszttartó környékén, de egy sima maszek is kihegeszti és levédi neked.

-Valóban fapados, csörög-zörög, 100 felett nagy a szélzaj, viszont az enyémbe kagylóülések vannak elöl (3 ajtós), amik baromi kényelmesek.

-Még a futóművet említeném meg, ami ugyan elég strapabíró, de ráz, mint a fene, nagyobb sebességnél pedig könnyen alulkormányozottá válik a kocsi, részben a kicsi kerekek miatt is.

-A gyári minőségű alkatrész nem olyan drága bele (és bírja is), de ha az olcsót veszed, az garantáltan nem lesz hosszú életű, hihetetlen gagyi utángyártott dolgokat is lehet kapni hozzá.

2015. szept. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ha a gazdája baxik lealvázvédőzni, minden kocsi szétrohad.... legyen szó akár egy 40 milliós ferrariról, akár egy 400E-es swiftről. az alváz mellett a küszöbnél szintén ez a helyzet. szóval ennyit a rohadásról. de persze 2-300E ft-ért a legtöbbje már tényleg ilyen leharcolt példány.


ami személy szerint nekem nem tetszik, az a csomagtartó. ferdehátúnál a mérete (túl kicsi), sedannal pedig a méret egy árnyalatnyival nagyobb, de a nyílása szűkebb. egyéb apró probléma még, hogy a belső kilincsek előszeretettel szeretnek eltörni, főleg télen a hideg miatt. bár nem nagy tétel (2E ft körül van db-ja), azért elég macerás a cseréje.


ha vásárlás után olajakat, szűrőket és motorvezérlést cserélsz, legalább lesz egy motorikusan megbízható kocsid.

2015. szept. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!