Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért jó az embereknek, hogy...

Miért jó az embereknek, hogy pl egy man tt haljanak meg vagy ilyesmin?

Figyelt kérdés
Én is szeretek motorozni meg szoktam is de azért nem így szeretnék meghalni,ugyan egyszer majdnem meg történt de azért az életemhez ragaszkodom,aztán meg a többi motoros jön azzal a szöveggel,hogy inkább rövidet de tartalmasabb életet éljen mint a többi ember.Miért dobjam el az életem ,így is elég rövid az emberi élet.
2015. szept. 10. 22:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Adrenalin... az a verseny erről szól, én is motoros vagyok, de személy szerint én is túlzásnak tartom azt a versenyt. De felnőttek mid, nem kötelezi őket senki... innentől kezdve...
2015. szept. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bitter sem motorozás közben halt meg pedig ő aztán húzta neki,de az élet 50-60 évig élhető aztán lerobban az ember akkor inkább motoron vagy egyéb hobbi közben érjen a halál mint bepelenkázva egy kórházi ágyon
2015. szept. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

ma 22:40


Ha önromboló életet élsz pl a bevásárló központokba veszed a mű kaját meg ilyesmi akkor ne csodálkozz ha az életed csak addig élhető,ha egészségesebben próbálsz élni tovább is élhető marad.

2015. szept. 10. 22:47
 4/6 anonim ***** válasza:
Hogy jön a motorozáshoz a kaja?
2015. szept. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mivel fentebb azt írta valaki,hogy az élet 50-60 éves korig élhető max,én erre írtam,ha oda figyelünk a dolgokra akkor tovább is élhető,ide tartozik a kaja,vagy egyéb más dolog is.
2015. szept. 10. 23:28
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért motoros és motoros között is nagy különbségek vannak, mint ahogy maguk a motorok is erősen különbözőek. Ki csak krúzolgatni szeret, ki meg száguldani. Nyilván senki nem meghalni megy a TT-re, de ha az lesz a vége hát az sem tántorítja el attól hogy igazán őrült dolgot tegyen. Márpedig ott még a versenyzők átlagtempójában menni is színtiszta őröltés, és hatalmas kockázatvállalás. És ez a kockázatvállalás sokakat inspirál, sőt megmérettetés is egyben az embernek saját maga előtt.
2015. szept. 11. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!