Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Fronterában szállít...

Opel Fronterában szállít valaki kutyát?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor mekkora vagy milyen kutya fér el benne a csomagtér részen?
2015. szept. 15. 10:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Abban egy kis elefánt is elfér!


Nem te kerestél múltkor kutyás kocsit?

2015. szept. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem, de láttam azt a kérdést. Viszont engem kimondottan csak a Frontera érdekel. Olvasgattam róla, néztem videokat. Nagyon tetszene, mondhatni beleszerettem. Csak hát kérdés, hogy a kutyák (merthogy nekem is több van) hogy férnének el benne. Egy mázsa kutyáról lenne szó :D

Sajnos élőben még vagy messze vagy mozgásban láttam csak. Képen nagynak tűnik a csomagtér, de a kép lehet csalóka.

Hátha erre járna valaki akinek ilyen autója van és kutyás. Érdekelnének a tapasztalatai.

A kiselefánt az konkrétan mit takar? :D Neked ilyen van? Miket tudsz belepakolni?

Ja még annyi, hogy nekem az is jó lenne ha kissé szűkösen férnek el. Én nem készülök országokon átívelő túrákra, a max. az pár órás út lenne belföldön, de inkább csak kisebb távok.

2015. szept. 15. 11:28
 3/4 anonim ***** válasza:

Haver 2 dán dogja simán és kényelmesen elvolt benne.

A vásárlás előtt ALAPOSAN próbáld ki,mert idehaza sokan vadászatra azaz terepen használták! Szerelővel menj venni!

2015. szept. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Na, ha ők elfértek, akkor mi is. Jajj de jó, köszi! :D

Mindenképpen valaki hozzáértővel megyek majd.

2015. szept. 15. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!