Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mar vezetek 2 honapja, de meg...

Mar vezetek 2 honapja, de meg neha most is elofordul hogy pirosnal lefulladok. Tipped adtok?

Figyelt kérdés

Mi a fontosabb, hogy tobb gazt adjak neki inkabb, vagy hogy lasabban engedjem fel a kuplungot?


Illetve hogy lehet gyorsan elindulni (felgyorsulni), engem mindenki beeloz a pirosnal a mellettem levo savban, es csak mint a csiga olyan lassan indulok.


2015. szept. 16. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Több gáz és lassabb kuplung. Ez nem vizsga, hogy hiba, ha felpörgeted a motort. :D indulj el nagy gázzal, azt kész, én úgy szoktam. :D
2015. szept. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Abban a pillanatban ahogy a kuplunggal a fogásponthoz érsz, nagy gázt adsz, és tartod 2 másodpercig a kuplungot. Utána pedig felengeded teljesen.
2015. szept. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 mantis religiosa ***** válasza:
Én már 25 éve vezetek, de évi 1-2 alkalommal Velem is előfordul. Fáradtság/nem odafigyelés, stb. miatt lehet. Ne aggódj emiatt, csökkenni fog majd az ilyen esetek száma, de csak konvergál a nullához, el sosem éri azt. :-(
2015. szept. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Nyugi, velem is előfordult már, hiába sportosan indulok. Nincs ebbe semmi, hibázni emberi dolog. :D

2015. szept. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszonom! :D
2015. szept. 16. 22:44
 6/7 anonim ***** válasza:

Majd ráérzel. Gyorsulásnak egy lényege van, amit sokan elfelejtenek: ha gyorsulni akarunk, ahhoz nem kell kuplung.

Persze, így leírva hülyén is hangzik, de sok embert láttam már, akik gyorsítani akarnak, közben pedig csúsztatják a kuplungot. Vagy te is csúsztatsz, vagy túl nagy gázzal akarsz gyorsítani, nincs fokozatosság.

2015. szept. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ezt a problémát egyszerűen megoldhatod...

Veszel egy automatát. Soha ne fullad le, és akár padlógázzal is gyorsulhatsz.

Tudom, nem ez volt a kérdés, de a nejemnél ez volt az egyeten megoldás...ezért gondoltam...

Vagy egyerősebbb dízel...

2015. szept. 17. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!