Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ki veszi meg a nagyon drága...

Ki veszi meg a nagyon drága használt autókat?

Figyelt kérdés

Arra gondolok konkrétan, hogy vannak a nagyon drága luxus és sportautok, ne az ilyen 20-30 milliós kategóriára gondoljunk, hanem ami 100 millió minimum, tehát Rolls-Royce-ok, Ferrarik, Bugatti, társai.


Nos ezekből is látni használtakat fenn még magyar oldalakon is. De ki veszi meg ezeket?

Akinek annyi pénze van, hogy ki tud adni pár száz milliót akár egy autóra, az gondolom úgy is újat venne nem?

Már csak azért is, mert belegondolva, hogy nézne ki számára, hogy használt autót vesz, főleg abból a kategóriából?

Meg akinek van annyi, annak tuti van egy kicsit több is egy szalonból hozott darabra akár.



2015. szept. 19. 22:19
1 2
 1/14 veterán vas ***** válasza:
58%

Okos mackó!

Képzeld, vannak ilyen emberek, akik beérik gagyi használt autóval is. :)


Ha annyira sajnálod ezeket a szegény milliomos autóvásárlókat, és segíteni akarsz, akkor légyszi" áruld már el, hogy melyik szalonból lehet kihozni egy 1931-es Mercedes SSKL Mille Miglia-t? Vagy hol veszel "újonnan" egy 356-os Porsche-t?

Gondolkozz!

2015. szept. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Most van a használt autón egy Veyron potom 1.2 milliárd forintért. Gondolom azok akik csak így tudnak csajozni, vagy nem tudnak mit kezdeni a pénzükkel, esetleg fanatikus gyűjtők. Biztos nem adnék ennyi pénzt autóért, ami 6 helikopter ára. Ilyen értékű kocsival el se mernék indulni, ráadásul fennakadnának az első buckán.
2015. szept. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Értelemszerűen nem azokra az autókra gondoltam amiket már nem kapni újonnan hanem azokra amik még gyártásban vannak jelenleg is.

Ott a Veyron is, jó már épp nem jó példa mert, eladták mind a 450-et, de ameddig még lehetett venni 0km-eset is és volt valakinek rá pl. 1,2 milliárdja, annak tuti volt kicsit több is és akkor mért vette volna ahasználtat.


Én most erre gondoltam, hgy akiknek ennyi pénzük van azoknak, nem lekicsinylő használt autót venni?

2015. szept. 19. 22:38
 4/14 veterán vas ***** válasza:
57%

Miért van az, hogy a hozzászólásodból úgy érzem, nem volt még sosem az említett "nagyon drága használt" autód?


/de olcsó sem/ :)

2015. szept. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Valóban nincsenek millióim, igazából az emberek témakörbe is emhetett volna a kérdés, de mindegy.


A dolog lényege egyszerű volt: Akinek annyi a pénze, az mért venne használtat az új helyett ebben a kategóriában?


Most ha reális autókról beszélünk, hétköznapi emberekkel, akkor totál érthető, ha valaki vesz használtat mert spórol rajta és nincs annyi pénze hogy szórja.


De akinek amúgy is van annyi...


Most gondoljunk bele, hogy néz ki, egy olajsejt bemegy és használt autót vesz, utááa meg majd a hasonló társaságában mondja, hogy használtat vettem, mert sporoltam rajta 50 misit?

Nos én erre gondoltam, hogy az ilyen nagyon dága hasznűlt autoknak kik a vevői körük?

2015. szept. 19. 22:49
 6/14 veterán vas ***** válasza:
33%

"... olajsejt..." :)


Na ugorgyunk! /by Pósalaky/

2015. szept. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Jó, msot tényleg egy helyesírási hibán kell fennakadni?

Szerintem teljesen érthető volt, hogy mit szerettem volna kérdezni, miről akartam volna véleményt, ha erről nem lehet érdemben választ kapni, akkor minek kell piszkálódni?

2015. szept. 19. 23:08
 8/14 anonim ***** válasza:
69%

Feltehetted volna ezt a kárdést bármilyen használati tárgyról. Pl: ki vesz a hardveraprón x alaplapot használtan, amikor kapni újonnan is?

Aki X típust szeretne, de nincs annyi pénze vagy nem akart annyit költeni rá vagy nem látja értelmét a többletkiadásnak.

2015. szept. 20. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Még mindig nem giazán sikerült rávilágitanom. :)


Tehát itt most azokról kocsikról beszélünk ami azoknak az embereknek készül akiknek nem csak annyi pénzük van hogy ki tudják fizetni, hanem dúskálnak a pénzben.

2015. szept. 20. 06:30
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Marha egyszerű - mert olcsóbb, mint az új.


Egy ilyen 100+ milliós autó ugyanis semmire sem jó, csak a presztizs kimutatására. Közlekedni nem érdemes vele, mert kb. 50x annyiba kerül a szervízköltsége, mint egy A8-as Audinak. Általában a szupoersport autók nem is kényelmesek...


Tehát ez arra jó, hogy hétvégén kicsapassak vele a környéken és megmutassam ki a Jani vagy a hétvégén a golfklubban virítsak a többieknek.


Erre viszont tökéletes egy "használt" 5000km-t futott kocsi is (hiszen az előző tulaj is csak erre használta), mert szinte olyan, mint az új de 120 helyett 100 millióba fáj csak. És hidd el 20 millió még egy kőgazdagnak is pénz.

2015. szept. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!