Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ki veszi meg a nagyon drága...

Ki veszi meg a nagyon drága használt autókat?

Figyelt kérdés

Arra gondolok konkrétan, hogy vannak a nagyon drága luxus és sportautok, ne az ilyen 20-30 milliós kategóriára gondoljunk, hanem ami 100 millió minimum, tehát Rolls-Royce-ok, Ferrarik, Bugatti, társai.


Nos ezekből is látni használtakat fenn még magyar oldalakon is. De ki veszi meg ezeket?

Akinek annyi pénze van, hogy ki tud adni pár száz milliót akár egy autóra, az gondolom úgy is újat venne nem?

Már csak azért is, mert belegondolva, hogy nézne ki számára, hogy használt autót vesz, főleg abból a kategóriából?

Meg akinek van annyi, annak tuti van egy kicsit több is egy szalonból hozott darabra akár.



2015. szept. 19. 22:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mondjuk télleg én sem tudom ki vesz használt, de nem veterán korú Rolls-Royce-ot. De az biztos hogy "kommersz" nagy bálnáknak (A8, S, 7er), igen élénk a piaca. Nyilván az első tulajdonos a mi mércénkkel óriásit bukik rajta, de van akinek belefér.
2015. szept. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 MegmonDomain válasza:

11-ből egynek (#10) sikerült megértenie mit szeretnél kérdezni, üdvözöllek a gyakorikerdesek.hu oldalon :)

Sajnos szerintem van aki csak a kérdést olvassa el, és a bővebb leírásra nem szán időt. Mondjuk bajos így virtuálisan megérteni a másik ember gondolatait, hiszen belátható, hogy ha személyesen is nehézkes néha, akkor egy weboldalon szövegesen mennyire félreérthetik egymást az emberek...

2015. szept. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Fú b**ki mennyi mentálisan visszamaradott f**zkalap szaladgál erre, komolyan sajnállak. A kérdés érdekes, és tényleg elgondolkodtató. Na most biztos van az újgazdagok közül is olyan, akinek jól megy, de nem milliárdos. Tehát 3-4 év alatt össze tud spórolni 100 milliót, kell neki az a bizonyos jármű, viszont, hogy újonnan vegye meg, még "spórolnia" kéne egy évet. Esetleg gyűjtők, akiknek csak arra kell, hogy díszítse a matchbox gyűjteményét.
2015. szept. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 MegmonDomain válasza:
De hogy ne csak offoljak, szerintem is az a helyzet, hogy hiába milliomos, milliárdos valaki, számíthat neki is az a 10-20 millió HUF különbség, nagyon sok gazdag ember sóher is mint állat... Sőt, talán a legtöbb az :)
2015. szept. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!