Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2002-es évjárat körüli Renault...

2002-es évjárat körüli Renault Thalia 1.5 dci milyen autó?

Figyelt kérdés
Havi 1500km-re venném a kis fogyasztása miatt 600ezer forintig. Érdemes ilyet venni? ha tudok, akkor 200ezerkm alatti futással vennék, de elsődleges szempont az állapot. Legalább 3-4 évre keresek évi 20ezerkm-re autót. Jó választás lehet?
2015. szept. 20. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Elsődleges szempont az állapot legyen, a futásteljesítmény elég kétes tud lenni.

Lehet egy többet futott, de rendszeresen karbantartott autó jobb üzlet, mint egy kevesebbet mutató kilométerórás, ami szét van hajtva.


Renaultokkal nekem általában nincs bajom, de pont a Thalia az, amelyek nem szimpatikusak.

Ezeket az autókat Romániában, Törökországban szerelték össze, nem túl jól

Inkább Megan.

2015. szept. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
Francia autókat kerüld el messziről!
2015. szept. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szüleimnek 10 éve egy 97-es Meganejuk van, úgyhogy a franciát ne kommenteket mellőzzük, mert nagyon keveset kellett rá költeni eddig és nagyon megbízható. Amúgy meg a megane-kat is törökországban rakják/rakták össze, úgyhogy ez nem mérvadó szerintem, de azt írtam is, hogy az állapot az elsődleges szempont :)
2015. szept. 20. 17:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Dci motor... szerinted mért van annyi a használtpiacon, nem likelgetem, keress rá, arra a bizonyos 20 rossz motor-os cikkre...
2015. szept. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!