Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Akarok venni egy Aprilia rs...

Rsdante kérdése:

Akarok venni egy Aprilia rs 125 1998-as modellt. Viszont nem tudom hogy jó lesz e számomra a testalkatom miatt.165 cm-er és 55 kg vagyok. Még nem tudtam kipróbálni mert egy másik régió-ban van a motor. Szerintetek?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok.

2015. szept. 20. 20:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Teljesen jó a testalkatodhoz, kérdés, hogy tudod e hogy megy ez a motor? Nem gyerekjáték egy 125ös 2ütemű gyorsasági.
2015. szept. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ne akarj RS125-öt. Én is csak szívok vele, mióta megvan. Azt hittem, hogy akik ezt írják, csak túloznak, de én is ugyan úgy beszívtam, 350 ezerben van már csak a javíttatása. Ráadásul nem is régi RS hez képest, 2007-es.

20 évesen lehet A2-d, azzal sokkal jobb motorokat is vezethetsz.

2015. szept. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem is RS125-öm van, 2011-es (az előző 2000-es évjárat volt), de én soha nem szívtam vele, pedig rendesen meg van hajtva, főleg pályán.

Előző válaszoló, tiéddel mik a problémák? Milyen hibái vannak, ami miatt szívsz?

2015. szept. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Amúgy az A2-be persze hogy belefér más motor is, de ha azt vesszük, akkor azok csak cammognak, míg egy normális Aprilia RS125-öt menni is bír, nem is akárhogy.
2015. szept. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon szépen köszönöm a válaszokat. Annyit tudok a motorról, hogy elég gyors. A 125-ös kategóriában a legjobb. Gondolkoztam Yahama Yzf 125-ösön de az Aprilia elrabolta a szívemet. Hát remélem hogy az enyémmel nem lesznek problémák. :S Első motorom lesz. Még egy utolsó kérdésem lenne. Hogy a motor biztosítás télen hogy működik? Nem igen szeretném fizetni a biztosítást, mikor nem használom. Igazából nem is tudom mennyit kellene fizetni havonta. Akkor kikel húzni a motort a forgalomból? Aztán 6 hónap múlva megint beíratni? Ez kicsit macerás lenne, remélem van valami könnyebb megoldás is .
2015. szept. 24. 21:46
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha csak a nyári időszakra akarsz fizetni, lényegében az többe van, mintha egész éves biztosítsod van. Nekem is egész éves van, 12 460 ft egy évre, befizetem egy összegben és kész.
2015. szept. 25. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!