Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Ignisben cseréltem...

Suzuki Ignisben cseréltem ékszíjat, mert visított elindulásnál (melegen nem! ) most annyit elértem, hogy alapjáraton is visít melegen is, rendesen meg van feszítve, amikor a kormányt tekerem még durvább a hangja, mit tegyek?

Figyelt kérdés
1-es 2-es fokozatban is csinálja 3.-tól nem, ha visszaváltok akkor újra,kkinelk van ötlete?

2015. szept. 21. 05:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Néha a SZÁRAZ szappanos kenés segíteni szokott!
2015. szept. 21. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%

Ugy jartal el ahogy az iskolaban tanultad mikor szerelo bizonyitvanyt szereztel?

Szappanos viz??????naneee mennyi kokany...

2015. szept. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Cserélj szíjtárcsákat is.
2015. szept. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hát sokkal okosabb nem lettem...épp azért kérdeztem, mert nincs időm és lehetőségem szerelőhöz vinni. (na meg pénzem se sok.

Ha a szíjtárcsát cserélem és nem történik semmi akkor csak kidobtam egy csomó pénzt az ablakon..

Az ékszíjnak sem volt sok értelme!??

2015. szept. 21. 15:38
 5/8 anonim ***** válasza:
61%
ne cserélj semmit. egy kicsit még feszíts a szíjon, elmúlik a visítás..nekem öt éve visít induláskor, de már nem érdekel..vettem szíjat, legyen tartalék...azt mondta a szerelő, ezek a szíjak nem szakadósak, úgyhogy odébb van...
2015. szept. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Akkor várakozó álláspont..Ha nem okoz kárt semmiben..

2015. szept. 21. 15:47
 7/8 anonim ***** válasza:
69%

"Hát sokkal okosabb nem lettem..."


Na akkor most jön a szájbarágás:


A szíjjal együtt a szíjtárcsa is kopik. Gyakorlatilag összekopnak. Aztán amikor lecseréled a szíjat, annak más lesz a profilja, mint a kopott szíjtárcsának, ezért nem szűnik meg a visítás. No persze ha leápolod szappannal, vagy ékszíj csúszásgátlóval, akkor csendben lesz, és néhány hónap alatt összekopnak egymással megint. A túlfeszítést én nem ajánlom, mert az a csapágyaknak nem tesz jót, aztán cserélhetsz generátort is...


No ép persze az is bebizonyosodott, hogy a szíjak se egyformák, az olcsók néha nem a méretpontosságukról híresek, és néha az anyagminőség se a legjobb.


Szerintem.

2015. szept. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
69%

"# 2"


Hülyegyerek! Ki beszélt itt "szappanos vízről"?

2015. szept. 22. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!